Google Pixel Watch برای ارائه عمر باتری 24 ساعته، نکاتی برای حذف APK برنامه Fitbit


Google Pixel Watch در رویداد I/O 2022 در ماه می به عنوان اولین ساعت هوشمند ارائه شده از این شرکت، در کنار Pixel Buds Pro و Pixel 6a رونمایی شد. این سیستم عامل بر روی پلت فرم Wear OS اجرا می شود و با یکپارچه سازی Fitbit برای ردیابی فعالیت های فیزیکی مختلف ارائه می شود. گوگل پیکسل واچ از پاییز امسال در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و طبق گزارش ها، پیش از عرضه، برنامه Fitbit در حال آماده سازی پشتیبانی از این پوشیدنی است. حذف اخیر APK (کیت بسته اندروید) این برنامه، متن درون‌برنامه‌ای جدید مربوط به یادآوری‌های شارژ عصرانه را نشان می‌دهد که نکاتی درباره عمر تخمینی باتری ساعت هوشمند ارائه می‌دهد.

عمر تخمینی باتری Google Pixel Watch توسط 9to5Google از طریق حذف APK هنگام بررسی آخرین نسخه 3.65 برنامه Fitbit پیشنهاد شد. این برنامه می تواند برای مدیریت پوشیدنی استفاده شود. طبق این گزارش، حذف APK برنامه شامل متن درون‌برنامه‌ای جدید مربوط به یادآوری شارژ عصر برای Google Pixel Watch است. هنگامی که این ضامن آینده فعال شود، Fitbit اعلانی ارسال می کند که به کاربران یادآوری می کند ساعت هوشمند خود را شارژ کنند.

برنامه Fitbit به طور کلی توصیه می کند برای اطمینان از ردیابی کارآمد خواب، دستگاه را حداقل 30 درصد قبل از رفتن به رختخواب شارژ کنید. با فرض اینکه گوگل یک خواب کامل شبانه 8 ساعته را در نظر گرفته است، این گزارش نشان می دهد که این ساعت هوشمند می تواند حدود 24 ساعت عمر باتری داشته باشد. اینها با گزارش‌های گذشته مطابقت دارند که ادعا می‌کردند ساعت Google Pixel دارای ظرفیت باتری 300 میلی‌آمپر ساعتی است که با یک بار شارژ تا یک روز کار می‌کند.

در ماه مه امسال، گوگل پیکسل واچ را در رویداد I/O 2022 معرفی کرد. آخرین نسخه Wear OS را اجرا می کند و دارای صفحه نمایش دایره ای با حداقل حاشیه و محافظ شیشه خمیده است. این ساعت هوشمند از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این پوشیدنی از Google Assistant، Google Maps و Google Wallet پشتیبانی می کند. می توان از آن به عنوان یک کنترل از راه دور برای دستگاه های خانگی هوشمند سازگار با استفاده از برنامه Home برای Wear OS استفاده کرد.

گوگل همچنین مچ بندهای قابل تنظیم و قابل تعویض را در ساعت پیکسل بسته بندی کرده است. ردیابی ضربان قلب و نظارت بر خواب را نیز ارائه می دهد. Pixel Watch با برنامه Find My Device نیز کار می‌کند تا به کاربران کمک کند تلفن Pixel، هدفون‌های هدفون یا هر دستگاه پشتیبانی‌شده دیگری را که در جای خود قرار ندارند بیابند.


برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

پیت لاو، بنیانگذار وان پلاس، به گوشی تاشو آینده اشاره می کند

اسپیس ایکس ایلان ماسک فالکون 9 را با 46 ماهواره Starlink به مدار پایین زمین پرتاب کرد.

منبع