Google Workspace Individual 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی اضافی، ادغام ایمیل، پشتیبانی از مناطق جهانی دریافت می‌کند: همه جزئیات


ارتقای پولی Google Workspace Individual که در سال 2021 اعلام شد، اکنون از نظر افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی و شخصی‌سازی ایمیل پیشرفته، پیشرفت‌هایی را از غول موتور جستجو دریافت کرده است. در یک پست وبلاگ شرکت تأیید شده است که حساب‌های Google Workspace Individual اکنون شامل 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی ابری امن خواهند شد که به طور خودکار از فضای ذخیره‌سازی 15 گیگابایتی موجود ارتقا می‌یابد. در همین حال، حالت چند ارسال در Google Workspace Individual، اکنون به کاربران اجازه می دهد تا برچسب هایی مانند @firstname را ادغام کنند و در نتیجه هر گیرنده ایمیل های شخصی شده دریافت کند. علاوه بر این، ایمیل‌هایی که بیش از یک بار ارسال می‌شوند، به‌طور پیش‌فرض شامل پیوندی به گزینه «لغو اشتراک» می‌شوند که به گیرنده اجازه می‌دهد تا ایمیل‌ها را دریافت نکند.

بر اساس این پست وبلاگ، گوگل همچنین در حال گسترش سرویس اشتراک Google Workspace به مناطق دیگری از جمله فیلیپین، ویتنام، اندونزی، مالزی، تایوان، تایلند، هلند، پرتغال، بلژیک، فنلاند، یونان و آرژانتین است. با این حال، هند هنوز در این لیست قرار نگرفته است.

غول جستجو همچنین لیستی از ویژگی های آینده را که می توان در Workspace انتظار داشت را از طریق یک پست وبلاگ جداگانه تأیید کرد. لیست ویژگی‌های آینده شامل یکپارچه‌سازی بومی eSignature در Google Docs است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به جابجایی برگه‌ها یا برنامه‌ها در اجرای توافق‌نامه‌ها با یکدیگر همکاری کنند.

Google به دنبال محدود کردن نیاز کاربران به دانلود نسخه‌های پیش‌نویس برای ارسال برای بازبینی، با ادغام نظرات، پیشنهادات و درخواست‌های امضا در Google Docs از طریق به‌روزرسانی‌های آتی است. پس از اضافه شدن امضا، یک قرارداد PDF تکمیل شده برای هر دو طرف ایمیل می شود و نیازی به دانلود مجدد نسخه وجود نخواهد داشت.

کاربران همچنین می توانند با کشیدن و رها کردن فیلدهای امضا و تاریخ در اسناد مارک دار، فیلدهایی را به اسناد اضافه کنند. پست وبلاگ تایید کرد، نظارت و پیگیری پیشرفت قراردادها نیز از طریق به روز رسانی های آتی فعال خواهد شد. ارتقای پولی Google Workspace Individual که در سال 2021 راه‌اندازی شد برای صاحبان مشاغل کوچک در نظر گرفته شده بود و شامل ویژگی‌های ممتاز مانند خدمات رزرو هوشمند، جلسات ویدیویی حرفه‌ای، بازاریابی ایمیل شخصی‌شده، و غیره بود.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع