Guardians of the Galaxy Vol. تاریخ انتشار 3 Disney+ Hotstar برای 2 آگوست تعیین شد

Guardians of the Galaxy Vol. 3 در 2 آگوست در دیزنی + و دیزنی + هاتستار منتشر می شود. در هند، فیلم مارول به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل، تلوگو و مالایایی در دسترس خواهد بود.

این نه تنها پایان این سه گانه است، بلکه آخرین فیلم MCU کارگردان جیمز گان برای آینده قابل پیش بینی است، زیرا او آماده می شود تا مسیر جدیدی را برای دنیای DC به عنوان رئیس تازه منصوب شده دی سی استودیو ترسیم کند. این فیلمساز قبلاً مجموعه‌ای از پروژه‌های تحت رژیم جدید را منتشر کرده بود که شامل سوپرمن: میراث – منتشر شده در 11 ژوئیه 2025 – با بازی دیوید کورنزوت، ریچل برازناهان و ناتان فیلیون است. در حال حاضر، با شروع اعتصاب بازیگران، مشخص نیست که تولید این فیلم چه تاثیری خواهد داشت.

برای فیلم‌های انیمیشن، پنجره همیشه کوچک‌تر بوده است، با این که فیلم‌ها ظرف 30 روز پس از اکران در سینمای دیزنی پلاس حذف می‌شوند، اگرچه اکنون به نظر می‌رسد این وضعیت نیز تغییر کرده است. Elemental – اکران شده در 16 ژوئن در سراسر جهان، 23 ژوئن در هند – هنوز تاریخ پخش جریانی ندارد، و هنوز هم عملکرد قابل قبولی در نمایش خود دارد.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 چهارشنبه، 2 آگوست در دیزنی+ و دیزنی+ هاتستار منتشر خواهد شد. آخرین فصل از دنیای سینمایی مارول – که به زودی توسط The Marvels جایگزین خواهد شد و در 10 نوامبر در سطح جهانی اکران خواهد شد – 89 روز پس از اکران در سینماهای خود در 5 می در هند، ایالات متحده و جاهای دیگر خواهد آمد. این یک روز کمتر از پنجره 90 روزه ای است که دیزنی برای Ant-Man and the Wasp: Quantumania، آخرین بازی سینمایی استودیو تعیین کرده است. در هند، Guardians of the Galaxy Vol. 3 برای پخش به زبان‌های انگلیسی، هندی، تامیل، تلوگو و مالایایی در دیزنی+ هاتستار در دسترس خواهد بود.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 در باکس آفیس جهانی 843.3 میلیون دلار (حدود 6918 کرور) به دست آورد و فصل پایانی این حماسه را به تصویر کشید، در حالی که گروه ما در سفری بین ستاره ای برای نجات جان راکت راکون (بردلی کوپر) حرکت می کنند. با همه این‌ها، ما اغلب به بخش‌های فلاش بک زندگی فوربال بلندگو می‌پریم، زمانی که او در مورد زمانی که در یک مرکز آزمایشی با دوستان وال راس و لیلا گذرانده بود، به عنوان سوژه‌های آزمایشی بی‌ارزش توسط فرگشت عالی (چوکودی ایووجی) استفاده می‌کرد. ، که قصد ایجاد موجودات ایده آل را دارد. برخی از عناصر عاشقانه نیز در آن وجود دارد، زیرا پیتر کویل/استار-لرد (کریس پرت) سعی می کند نسخه جایگزین گامورا (زوئه سالدانا) را جلب کند – که اولین بار در Avengers: Endgame معرفی شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

مارول همچنین یک تریلر برای انتشار دیزنی پلاس منتشر کرد و یادآور شد که این سه گانه در کنار اسپین آف انحصاری The Guardians of the Galaxy Holiday، اکنون کامل شده است. دیزنی در ابتدا حداقل یک بازه زمانی 45 روزه را قبل از در دسترس قرار گرفتن فیلم های تئاتری برای پخش در نظر گرفت. در زمان‌های اخیر، به نظر می‌رسد که این تعداد متورم شده و فاصله زیادی بین فیلم‌های مارول بین اکران‌ها تقریباً ۹۰ روز است. Avatar: The Way of Water همچنین در معرض یک پنجره عظیم 173 روزه بود – تقریباً نیمی از سال – قبل از اینکه روی استریمرها وارد شود، اما این نیز به اجرای نمایشی غیرقابل توقف و موفق آن مربوط می شد که 2.320 میلیارد دلار برای آن درآمد داشت. 19033 کرور) در گیشه.