Guardians of the Galaxy Vol. تریلر 3 نشان می‌دهد که ویل پولتر، آدام وارلاک، داستان راکون راکون، و بیشتر

Guardians of the Galaxy Vol. 3 قرار است در تاریخ 5 می 2023 در سینماهای سراسر جهان اکران شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

موسیقی همیشه یک علامت تجاری در فیلم‌های گان بوده است، با فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 تریلر دنباله رو، در حالی که راهزنان فضایی ما به سفر اختری بعدی خود می روند، در حالی که “در این میان” اسپیس هاگ در حال پخش است. پیتر کویل (کریس پرت) در حالی که کشتی آنها با احتیاط بر روی سیاره ای جدید می نشیند، می گوید: “ما برای مدتی طولانی نبودیم.” اما مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، کهکشان همچنان به نگهبانان خود نیاز دارد. ما به سیاره ای شبیه زمین رسیدیم که در آن بیگانگان دوپا با چهره های انسان نما، که در ابتدا نسبتا مهمان نواز به نظر می رسند، زندگی می کنند، در حالی که یکی از بچه ها توپی را به سمت درکس (دیو باتیستا) پرتاب می کند و می خواهد با او بازی کند. البته، خشن سر عضلانی با زدن توپ درست به صورت دختر پاسخ می‌دهد، که باعث می‌شود محله دشمنی کند و به قهرمانان ما سنگ بزند.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 تریلر هندی

ماه گذشته، ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان گان به طور انحصاری در دیزنی + هاتستار پخش شد، که گروه قهرمانان شادمان را در حال ربودن بازیگر کوین بیکن دید. این فیلمساز اکنون در استودیوی دی سی به عنوان مدیرعامل و در کنار تهیه کننده پیتر سافران کار می کند و بر تمامی فیلم ها، سریال های تلویزیونی و پروژه های انیمیشن آینده کامیکس دی سی نظارت خواهد کرد. در توییتر، کارگردان نیز تایید شده او قصد دارد چند بازی ویدیویی را به دنیای بزرگتر DC نیز متصل کند.

The Guardians of the Galaxy Vol. تریلر 3 سپس برای نشان دادن جنبه احساسی فیلم قطع می‌شود، زیرا قهرمانان ما برای کنار آمدن با عواقب پس از Blip تلاش می‌کنند. مانتیس (پوم کلمنتیف) می‌گوید: «فراموش نکنید از کجا آمده‌ایم. دوست وال روس در جای دیگر، نسخه جایگزین گامورا (زوئه سالدانا) که اکنون با Ravagers کار می‌کند، سعی می‌کند به کویل توضیح دهد که فردی که عاشقش شده دیگر اینجا نیست و او نمی‌تواند این احساسات را جبران کند. در میان ستارگان، ما قهرمانان خود را می‌بینیم که به درون یک چیز گوشتی و مارپیچی می‌پرند، که شبیه یکی از آن تصویرهای دقیق فرشته‌ای است که به صورت آنلاین دیده می‌شود. همچنین شایان ذکر است که محافظان لباس‌های فضایی رنگارنگ پوشیده‌اند که هرگز در گذشته در کهکشان از آن استفاده نکرده‌اند.

Guardians of the Galaxy Vol. تریلر 3 بالاخره آمد – به زبان انگلیسی و هندی. در نمایشگاه Comic-Con Experience (CCXP) امسال در برزیل، مارول استودیو تریلر فصل سوم و آخر جیمز گان را منتشر کرد که به عنوان پایانی مناسب برای قوس قانون شکنان بین کهکشانی ما عمل می کند. در حالی که خود را به‌عنوان یک حمام خون معرفی نمی‌کنید – The Suicide Squad – آماده باشید تا ریسمان‌های دل‌تان از بین برود، زیرا تریلر به پیش‌زمینه Rocket Racoon می‌پردازد، در حالی که گروه هنوز در حال فروپاشی از مرگ گامورا در Avengers: Endgame هستند. Guardians of the Galaxy Vol. 3 دومین ورودی از مجموعه فاز 5 دنیای سینمایی مارول است و در ماه می سال آینده منتشر خواهد شد.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 تریلر

مشکل به شکل چوکودی ایووجی است (صلح طلب) فرگشت عالی، دانشمندی که به دنبال آن است تا آنچه را که به عنوان اشکال پایین‌تر زندگی می‌داند، درآورد و آن‌ها را به یک «نوع کامل» تبدیل کند. آدام وارلاک طلایی رنگ ویل پولتر نیز ظاهری کوتاه دارد، قبل از اینکه ببینیم گروت (وین دیزل) به استفاده از سلاح گرم متوسل می شود، پشت سر هم با Star-Lord ایستاده و فریاد می زند: “ما گروت هستیم!”