Horizon Forbidden West 8.4 میلیون نسخه بر روی PS5 و PS4 فروخته است

Horizon Forbidden West تا 16 آوریل 8.4 میلیون نسخه فروخته است. در یک پست وبلاگ پلی استیشن به مناسبت بیستمین سالگرد توسعه Guerrilla Games، Jan-Bart van Beek مدیر استودیو تایید کرد که فرنچایز Horizon به طور کلی 32.7 میلیون واحد فروخته است. او گفت: «میلیون‌ها نفر دیگر در سراسر جهان Horizon را به لطف خدمات و ابتکارات اشتراک پلی‌استیشن، از جمله PlayStation Plus و Play at Home، کشف کرده‌اند. غرب ممنوعه 2022 هنوز راه درازی برای پیشی گرفتن از فروش Horizon Zero Dawn دارد. Guerrilla سال گذشته اعلام کرد که اولین بازی از این سری 20 میلیون نسخه در PS4 و PC فروخته است.

چه سواری تا اینجا! از اینکه بخشی از این سفر باورنکردنی با Horizon بودید متشکریم. ما از این که جامعه ما در حال رشد است و افراد زیادی در سراسر جهان جایگاه خود را در Horizon پیدا کرده اند، هیجان زده هستیم. pic.twitter.com/D0VxffOZYN

– چریک (@Guerrilla) 9 مه 2023

“این استقبال خیره کننده بوده است، و ما از جامعه برای عشق و حمایت مداوم از فرنچایز سپاسگزاریم. ما چریک‌ها احساس خوشبختی می‌کنیم که هر روز شاهد این حمایت هستیم: فن‌آرت و کازپلی اجتماعی را به اشتراک می‌گذاریم. من می خواهم همه شما بدانید که ما کاملاً از شور و شوق شما متحیر شده ایم. این بازی اخیراً یک نسخه گسترش‌دهنده پولی دریافت کرد – Burning Shores – که لس‌آنجلس را به مجمع‌الجزایری پر از گدازه تبدیل کرد. اگرچه به صراحت ذکر نشده است، اما رقم فروش 32.7 میلیونی ذکر شده باید شامل هر دو نسخه اصلی بازی برای PS4 و PS5، DLC The Frozen Wilds برای بازی اول، DLC Burning Shores، Horizon: Call of the Mountain برای PS VR2 و نسخه PC باشد. از Horizon Zero Dawn.

منبع

دنیای Horizon در حال گسترش بیشتر به مجموعه‌ای از نتفلیکس است که توسط استیو بلکمن، که بیشتر برای آکادمی چتر شناخته می‌شود، هدایت می‌شود. به نظر می رسد که این طرح به شدت از داستان منشا آلوی شکارچی نشأت می گیرد – وقایع سفر او از اینکه به عنوان یک طرد شده در قبیله اش رفتار می شود تا تبدیل شدن به قهرمانی که بشر را از یک تهدید فاجعه بار در آینده ای دیستوپیایی نجات می دهد. میشل لوورتا (Killjoys) با Blackman در فیلمنامه شریک می شود و به مجموعه رو به رشد پلی استیشن از اقتباس های صفحه نمایش می پیوندد که شامل یک خدای جنگ سری برای Amazon Prime Video نیز.