House of the Dragon پس از موفقیت عظیم قسمت اول برای فصل دوم تمدید شد

فصل اول خانه اژدها دارای 10 قسمت است که توسط رایان جی کوندال با همکاری سایر گردانندگان برنامه کارگردانی شده است. این سریال، با انتشار هفتگی، در 24 اکتبر به پایان می رسد. در هند، این نمایش در دیزنی + هاتستار پخش می شود.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

متای والدین فیسبوک با دعوی کمبریج آنالیتیکا موافقت کرد. شرایط قرارداد فاش نشده: جزئیات

منبع

بازیگران و گروه فوق‌العاده ما یک چالش بزرگ را انجام دادند و فراتر از همه انتظارات بودند. یک تشکر بزرگ از شما [to co-creator and executive producer George R.R. Martin and co-creator and showrunners Ryan Condal and Miguel Sapochnik] برای هدایت ما در این سفر فرانچسکا اورسی، معاون اجرایی برنامه‌نویسی HBO، گفت: ما نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌زده باشیم که به حماسه حماسی House Targaryen با فصل دوم ادامه دهیم.

House of the Dragon – پیش درآمدی برای درام فانتزی معروف، بازی‌های تاج و تخت – اوایل این هفته در 22 آگوست منتشر شد. در حالی که سازندگان هنوز تنها یک قسمت از فصل جاری را منتشر کرده‌اند، HBO قبلاً جمعه اعلام کرده بود که این سریال پخش خواهد شد. بازگشت برای یک فصل دیگر این نمایش دوران شکوه اجداد حاکمان پادشاهی محبوب را از بازی‌های تاج و تخت به تصویر می‌کشد. این نمایش که حدود 200 سال پیش از تولد دنریس تارگرین یا خالسی ها می گذرد، بر اساس کتاب جورج آر آر مارتین – آتش و خون است.

در همین حال، لازم به ذکر است که بازی تاج و تخت به مدت هشت فصل بین سال های 2011 تا 2019 پخش شد. این سریال در حال حاضر حداقل هفت پروژه اسپین آف دیگر در دست ساخت دارد.


خانه اژدها
 • تاریخ انتشار 22 آگوست 2022
 • ژانر. دسته درام، فانتزی
 • مدت زمان 1 ساعت 5 دقیقه
 • قالب توزیع تلویزیون داخلی برادران وارنر

 • گواهی 18+

HBO Max با انتشار تصویری از یک اژدها در توییتر از تمدید فصل دوم سریال House of the Dragon خبر داد. این اقدام پس از آن انجام شد که اولین پخش فصل اول در ایالات متحده در روز یکشنبه بیش از 10 میلیون بیننده را در یک شب به خود اختصاص داد و رکورد HBO را برای افتتاحیه سریال به ثبت رساند.

میگل ساپوچنیک، گرگ یایتانس، کلر کیلنر، گیتا واسانت پاتل

 • موسیقی رامین جوادی
 • تهیه کننده

  مالک این شبکه تلویزیونی، وارنر مدیا، در مصاحبه ای گفت: این سریال اکنون رکورد بیشترین مخاطب را برای هر سریال جدید در تاریخ HBO به ثبت رسانده است. بیانیه.

  پدی کانسیدین، مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، استیو توسن، ایو بست، فابین فرانکل، سونویا میزونو، ریس ایفانس

 • کارگردان

  رایان جی کوندال، جورج آر آر مارتین، میگل ساپوچنیک، وینس جراردیس، سارا لی هس، ران اشمیت

 • تولید