IND در مقابل SA 2nd ODI: نحوه تماشای پخش زنده

سومین و آخرین بازی ODI بین هند و آفریقای جنوبی سه شنبه 11 اکتبر در ورزشگاه آرون جایتلی دهلی برگزار می شود. مانند بازی های قبلی، این مسابقه از ساعت 13:30 بعد از ظهر به وقت تهران آغاز می شود، مگر اینکه شرایط آب و هوایی برنامه ها را مختل کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در تلویزیون، مسابقه هند و آفریقای جنوبی 2nd ODI از شبکه Star Sports پخش خواهد شد که شامل کانال های Star Sports 1 و Star Sports Select HD است.

IND در مقابل تیم SA 2nd ODI

هند و آفریقای جنوبی دومین ODI میلیون‌ها چشم را به صفحه تلویزیون خود می‌چسبانند، زیرا ارتش آبی تلاش می‌کند تا از شکست مهیب روز پنج‌شنبه عقب نشینی کند – تنها با 9 بار شکست در لاکنو. از آنجایی که تیم اصلی تیم هند برای جام جهانی ICC T20 به استرالیا رفته است، مسئولیت اکنون بر عهده کاپیتان شیخار داوان است، که اعتراف کرد که تیمش در طول اورهای مرگ ضعیف به میدان رفت. آفریقای جنوبی در حال حاضر با برتری 1-0 در این مسابقات سه روزه پیشتاز است.

IND vs SA 2nd ODI: مسابقه هند و آفریقای جنوبی چه ساعتی است؟

تمبا باووما هدایت تیم آفریقای جنوبی را برعهده دارد و کوئینتون دی کوک و هاینریش کلاسن به عنوان حفاظ دروازه ای خدمت می کنند. ترکیب باقیمانده شامل دیوید میلر، آیدن مارکرام، ریزا هندریکس، یانمن مالان، مارکو یانسن، کاگیسو رابادا، آنریچ نورجه، آندیل فهلوکوایو، تبریز شمسی، کشاو ماهاراج، وین پارنل و لونگیسانی نگیدی است.

IND vs SA 3rd ODI: مسابقه بعدی کی است؟

دومین مسابقه بین‌المللی یک روزه هند و آفریقای جنوبی برای یکشنبه، 9 اکتبر از ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت بین‌المللی، در مجتمع استادیوم بین‌المللی JSCA در رانچی برنامه‌ریزی شده است. پرتاب سکه به طور معمول حدود یک ساعت قبل از مسابقه انجام می شود، اگرچه اولین ODI به دلیل بارش ناگهانی در لاکنو با تاخیر مواجه شد.

IND در مقابل SA 2nd ODI: نحوه تماشای پخش زنده

اگر فقط با دستگاه تلفن همراه تماشا می‌کنید، می‌توانید اشتراک Disney+ Hotstar Mobile را نیز در نظر بگیرید. قیمت روپیه 499 سالانه، رزولوشن فول اچ دی 1080p را نیز ارائه می دهد، اما در هر زمان تنها به یک صفحه نمایش محدود می شود.

اشتراک Disney+ Hotstar Super – که به شما امکان می‌دهد در هر دستگاهی که می‌خواهید تماشا کنید – از Rs شروع می‌شود. 899 در سال Disney+ Hotstar Super محتوایی را با پشتیبانی از تبلیغات، با وضوح حداکثر HD 1080p و دو دستگاه در یک زمان ارائه می دهد.

می‌توانید بدون اشتراک تماشا کنید، اما حساب رایگان فقط به شما امکان می‌دهد پنج دقیقه محتوای زنده کریکت را تماشا کنید.

یازدهم آغازین هند (در زمان نگارش): شیخار داوان (کاپیتان)، روتوراج گایکواد، شریاس آییر، راهول تریپاتی، راجات پاتیدار، شوبمن گیل، شهباز احمد، ایشان کیشان (دارنده ویکت)، سانجو سامسون (کاپیتان ویکت)، شاردول تاکور، آوش خان، کولدیپ یاداو، موکش کومار، راوی بیشنوی، محمد سراج و دیپاک چهار.

هر سه مسابقه ODI هند و آفریقای جنوبی به صورت زنده از دیزنی + هاتستار پخش خواهند شد.