Instagram Parent Meta فرصت‌های کسب درآمد از حلقه را با فرمت‌های تبلیغاتی جدید بررسی می‌کند

در پست وبلاگ آمده است که متا همچنین در حال باز کردن فضاهای جدیدی برای تبلیغات در اینستاگرام است، از جمله برگه “کاوش” که کاربران هنگام جستجو در برنامه مشاهده می کنند.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع در این پست آمده است که یکی دیگر از قالب‌های جدید Reels دارای تبلیغات چرخ و فلک با قابلیت اسکرول افقی است که می‌تواند بین دو تا 10 تصویر را در پایین یک حلقه نمایش دهد.

مدیران همچنین تبلیغاتی را تبلیغ کردند که چت مستقیم بین مشاغل و مشتریان احتمالی را باز می کند و می گویند متا اکنون می تواند از هوش مصنوعی برای بهینه سازی اینکه آیا تبلیغات مشتریان جدید را هدف قرار می دهد یا کسانی که احتمال خرید دارند استفاده کند.

این شرکت با استناد به تحقیقات داخلی شامل 400000 تبلیغ‌کننده که نشان می‌دهد این رویکرد باعث خرید بیشتر کاربران نسبت به سایر تبلیغات فید می‌شود، گفت که هوش مصنوعی نیز به انتخاب تبلیغات نشان داده شده در فیدهای اینستاگرام کاربران کمک می‌کند.

متا پلتفرم روز سه‌شنبه مجموعه‌ای از قالب‌های تبلیغاتی جدید را با هدف ایجاد جریان‌های درآمدی جدید برای محصولات ویدئویی کوتاه و پیام‌های تجاری که به‌عنوان کلید رشد در سال جاری شناسایی کرده است، معرفی کرد.

مدیران متا در تشریح استراتژی تجاری شرکت در یک رویداد مطبوعاتی گفتند که فرمت‌های جدید می‌توانند سازندگان Reels را با روش‌هایی برای کسب درآمد از تبلیغات در کنار ویدیوهایشان جذب کنند.

در یک پست وبلاگی، شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام اعلام کرد که در حال شروع آزمایش‌های قالب جدید تبلیغات ویدیویی «پست حلقه» قابل پرش است تا پس از محصول ویدیویی کوتاه شبیه به TikTok، Reels، که به شدت آن را تبلیغ می‌کند، پخش شود.

نادا استیرات، نایب رئیس گروه تجارت جهانی متا در قاره آمریکا، گفت: «هدف ما این است که بتوانیم ابزارها و فرصت‌های کسب درآمد را فراهم کنیم، زیرا شما به طور مستمر در حال افزایش دنبال‌کنندگان سازنده خود در پلتفرم‌های ما هستید.