iOS 17 برای ایجاد تغییرات در طراحی کیف پول، برنامه های بهداشتی توصیه شده است. رابط کاربری جدید در تصاویر ماکت بصری شده است

به زودی اطلاعات بیشتر را به اشتراک بگذارید pic.twitter.com/mUjTjUUrps

— 941 (@analyst941) 28 آوریل 2023

انتظار می رود iOS 17 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل (WWDC) ماه آینده رونمایی شود و جزئیات به روز رسانی سیستم عامل آیفون آینده این شرکت به بیرون درز کرده است. طبق گزارش‌های قبلی، شایعه شده است که شرکت کوپرتینویی با افزودن پشتیبانی از فروشگاه‌های شخص ثالث و بارگذاری جانبی برنامه در اتحادیه اروپا، تغییر بزرگی در سیستم عامل ایجاد می‌کند. در حال حاضر، یک مشاور ادعا می‌کند که اپل طراحی اپلیکیشن‌های Health و Wallet را که از پیش روی iOS نصب شده‌اند نیز به‌روزرسانی خواهد کرد.

کاربر توییتر @Analyst941، یک مشاور نسبتاً جدید که ورود جزیره پویا اپل را در سری آیفون 14 پرو در سال گذشته پیش‌بینی کرده بود، جزئیات تغییرات ادعایی طراحی را که با به‌روزرسانی iOS 17 به برنامه‌های Health و Wallet اعمال می‌شود، به اشتراک گذاشته است. اپل معمولاً تغییرات عمده ای را در رابط کاربری برنامه های از پیش نصب شده خود از طریق به روز رسانی سیستم عامل ایجاد می کند و نسخه بعدی iOS نیز می تواند تغییرات بصری را در برنامه های این شرکت ایجاد کند.

این خانه جدید اپلیکیشن Wallet در iOS 17 است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

این برنامه iOS 17 Health «طراحی مجدد مورد علاقه‌ها» است – بدیهی است که داده‌های بصری درون مربع‌ها وجود خواهد داشت – من برای انجام همه این کارها خیلی تنبل هستم. مطمئنم متوجه موضوع شدید

• برای جستجو در هر نقطه، انگشت خود را به پایین بکشید.
• برگه های مرتب شده برای همه چیز.
• Apple Cash/Savings تب مخصوص به خود را دارد.
• دکمه جدید “همه معاملات”.
• خیلی بیشتر، بدون تصویر 😬

همچنین نشان داده شده است که برنامه Wallet یک طرح بندی برگه جدید در پایین برای بهبود ناوبری دریافت می کند، در حالی که انتظار می رود Apple Cash برگه خود را داشته باشد. طبق گفته @Analyst941، این شرکت همچنین شایعه شده است که دکمه All Transactions را دریافت می کند. مارک گورمن از بلومبرگ نیز به توئیت خبرساز پاسخ داد بیان می کند که برنامه Wallet “در واقع در حال اصلاح است”. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اپل هر گونه تغییر مورد انتظار در برنامه‌های خود و همچنین ویژگی‌های جدیدی را که با iOS 17 عرضه می‌شود، در رویداد WWDC در ماه ژوئن اعلام کند.

در همین حال، ماکت‌نویس برای اپلیکیشن Wallet، تغییرات کمتر اما ظریفی را در برنامه پرداخت اپل که در برخی کشورها در دسترس است، نشان می‌دهد – اما در هند نه. به گفته این منبع، به‌روزرسانی iOS 17 این امکان را به شما اضافه می‌کند که در هر نقطه از برنامه Wallet به پایین بکشید تا کارت‌ها، مجوزها و سایر اطلاعات را جستجو کنید.