iQoo Neo 7 قبل از عرضه، سطح تصویر زنده را نشان می‌دهد، شرکت عملکرد دوربین را رد می‌کند


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده، iQoo Neo 7 دارای تنظیمات دوربین سه گانه پشتی از جمله سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی Sony IMX 766V خواهد بود. احتمالاً صفحه‌نمایش فول اچ‌دی پلاس با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز دارد و ممکن است چندین ویژگی محافظت از چشم را ارائه دهد. در زیر کاپوت، این گوشی هوشمند می‌تواند از یک SoC مدیاتک Dimensity 9000+ پشتیبانی کند.

یکی از مدیران محصولات iQoo نیز تصویری را در Weibo منتشر کرده است که در iQoo Neo 7 گرفته شده است. ماه گذشته، این گوشی نیز توسط یکی از معاونان iQoo در کنار سری iQoo 11 تیز شد.

iQoo Neo 7 قرار است در ماه اکتبر وارد بازار شود. این گوشی پیش از این توسط یکی از مقامات این شرکت مورد طعنه قرار گرفته بود و اکنون به نظر می رسد تصویری زنده از این گوشی هوشمند توسط خواننده محبوب چینی ژو شن به بیرون درز کرده است. iQoo Neo 7 ادعایی یک ماژول دوربین پشت مربعی را به نمایش می‌گذارد، شبیه به طراحی iQoo Neo 6 قبلی. در یک توسعه مرتبط، عملکرد دوربین در نور کم این گوشی هوشمند توسط مدیر محصول شرکت نیز مورد انتقاد قرار گرفت.

تصویر فاش شده iQoo Neo 7 در Weibo منتشر شده است که شن مدل رنگ آبی این گوشی هوشمند را در دست دارد. به نظر می رسد این گوشی دارای دکمه تنظیم صدا و دکمه پاور در سمت راست است. ماژول دوربین مربعی شکل است. با این حال، سنسورها در این تصویر قابل مشاهده نیستند.

انتظار می‌رود این گوشی هوشمند از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی کند، که ممکن است نسبت به ظرفیت شارژ سریع 80 واتی ارائه‌شده توسط iQoo Neo 6 یک افت قابل‌توجه باشد. . گمان می رود مشخصات باقی مانده این گوشی هوشمند مشابه iQoo 10 باشد.