Itel بالاترین نسبت کاربران تکراری را در هند به زیر Rs دارد. 8000 بخش: تحقیقات نقطه مقابل

اخیرا، ایتل تلفن ویژگی Magic X Pro 4G را با پشتیبانی از 12 زبان محلی هند در هند عرضه کرده است. قیمت این گوشی 100 تومان است. 2,999 و اتصال 4G با پشتیبانی از هات اسپات برای حداکثر هشت دستگاه ارائه می دهد. باتری 2500 میلی آمپر ساعتی آن را پشتیبانی می کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

این شرکت تحقیقاتی دریافت که حداقل 76 درصد از کاربران فعلی Itel گفته اند که بر اساس تجربه کلی خود، برند را به دیگران پیشنهاد می کنند. پس از این برند سامسونگ و لاوا قرار دارند که دومین و سومین برندهای محبوب برای گوشی های هوشمند با قیمت کمتر از 100 میلیون تومان بودند. 8000. با این حال، طبق این گزارش، Itel از نظر مالکیت تلفن همراه در جایگاه سوم قرار دارد.

بر اساس نظرسنجی یک شرکت تحقیقاتی بازار، Itel، برند گوشی‌های هوشمند تحت عنوان Transsion Holdings، در میان سه برند برتر گوشی‌های هوشمند در هند در بخش بودجه قرار دارد. این برند بیشترین تعداد کاربران تکراری را در میان خریدارانی که برای اولین بار گوشی را خریداری کرده اند در بخش قیمت زیر 8000 روپیه مشاهده کرد. طبق نتایج، سامسونگ دومین برند محبوب گوشی های هوشمند است و پس از آن برند بومی لاوا قرار دارد. بخش قیمت همچنین شامل گوشی هایی از برندهای دیگر مانند Redmi، Realme و Oppo می شود.

شایان ذکر است که این نظرسنجی به سفارش این شرکت و توسط شرکت تحقیقاتی در 23 شهر هند انجام شده است که عمدتاً شهرهای ردیف 2 و 3 را پوشش می دهد. Counterpoint Research می‌گوید که مصاحبه‌های رو در رو آفلاین با گروهی ناهمگون از کاربران تلفن همراه، با حجم کل نمونه 1575 پاسخ انجام داده است.

بر اساس نتایج یک نظرسنجی که توسط شرکت تحقیقات بازار Counterpoint Research منتشر شده است، حدود 370 میلیون کاربر به تلفن‌های همراه و گوشی‌های هوشمند سطح پایه با قیمت کمتر از 8000 روپیه متکی هستند. یک گوشی دیگر از این شرکت خرید. نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که کاربران Itel کمترین نارضایتی (کمتر از 1 درصد) را از گوشی های فعلی خود نشان داده اند.