Jio شبکه 5G را به 10 شهر در 8 ایالت گسترش می دهد، خدمات اکنون در 236 شهر فعال است

طبق بیانیه جیو که روز سه شنبه منتشر شد، کاربران Jio در این شهرها به پیشنهاد استقبال از Jio دعوت می شوند تا از امروز بدون هیچ هزینه اضافی، داده های نامحدودی را با سرعت حداکثر 1 گیگابیت در ثانیه تجربه کنند.

به گفته این شرکت، شهرهای هندوپور، ماداناپاله و پروداتور در آندرا پرادش؛ Raigarh در Chhattisgarh; تالچر در اودیشا؛ پاتیالا در پنجاب؛ الوار در راجستان؛ Mancherial در Telangana; گوراخپور در اوتار پرادش و رورکی در اوتاراکند از امروز از خدمات 5G جیو برخوردار خواهند شد.

Reliance Jio روز سه شنبه خدمات True 5G خود را در 10 شهر در هشت ایالت آندرا پرادش، چاتیسگار، اودیشا، پنجاب، راجستان، تلانگانا، اوتار پرادش و اوتاراکند راه اندازی کرد که تعداد کل شهرها به 236 می رسد.

این سخنگوی همچنین گفت: “ما از دولت های ایالتی آندرا پرادش، چاتیسگار، اودیشا، پنجاب، راجستان، تلانگانا، اوتار پرادش و اوتاراکند به دلیل حمایت مستمر آنها در تلاش ما برای دیجیتالی کردن منطقه سپاسگزاریم.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

با راه‌اندازی سرویس‌های True 5G جیو، سخنگوی گفت که مصرف‌کنندگان منطقه نه تنها بهترین شبکه مخابراتی را دریافت خواهند کرد، بلکه فرصت‌های رشد بی‌نهایتی را در حوزه‌های حکومت الکترونیک، آموزش، اتوماسیون، هوش مصنوعی، بازی، مراقبت‌های بهداشتی، کشاورزی، فناوری اطلاعات و شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs).

یکی از سخنگویان Jio گفت: “ما مفتخریم که خدمات Jio True 5G را در این 10 شهر در هشت ایالت ارائه کنیم. با این راه اندازی، کاربران Jio در 236 شهر می توانند از مزایای تحول آفرین Jio True 5G در سال جدید 2023 برخوردار شوند. شهرهای True 5G راه اندازی شده مقاصد مهم گردشگری و تجاری و همچنین مراکز آموزشی کلیدی کشور ما هستند.”