Jio-Bp شبکه شارژ را برای راه اندازی آتی E-SUV ماهیندرا راه اندازی می کند

این شرکت روز سه‌شنبه گفت که Jio-Bp، سرمایه‌گذاری مشترک خرده‌فروشی سوخت بین صنایع Reliance و BP، شبکه شارژ را برای عرضه‌های آتی e-SUV ماهیندرا راه‌اندازی خواهد کرد.

در بیانیه ای آمده است: «Mahindra & Mahindra (M&M)، سازنده پیشرو SUV هند، و Jio-Bp در حال تقویت شراکت فعلی خود با Jio-Bp هستند تا شبکه شارژ قوی را برای عرضه های آتی e-SUV های ماهیندرا راه اندازی کند.

این شرکت همچنین با رونمایی از Born Electric Vision خود با طیف وسیعی از SUV های برقی کلاس جهانی که در چند سال آینده در کشور عرضه می شود، گام های سریعی به سمت الکتریکی شدن برداشت.

جیو-بی پی و ام اند ام با هم پذیرش خودروهای سواری برقی را در هند به پیش خواهند برد و به تسریع اهداف این کشور برای انتشار خالص صفر کمک خواهند کرد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

M&M اولین شاسی بلند تمام الکتریکی سگمنت C خود را در اوایل ماه جاری در دره تحقیقاتی ماهیندرا، چنای، XUV400 معرفی کرد.

سرمایه گذاری مشترک Reliance و BP به شدت شبکه شارژ EV با برند پالس Jio-Bp خود را با راه اندازی امکانات شارژ در چندین نقطه تماس در داخل شهرها و بزرگراه های اصلی گسترش می دهد تا از رفت و آمدهای درون شهری و بین شهری برای دارندگان خودروهای برقی اطمینان حاصل کند.

در بیانیه آمده است: «با باز بودن این شارژرها برای عموم، این مشارکت به نفع همه سهامداران در زنجیره ارزش خودروهای الکتریکی خواهد بود.

سال گذشته، این شرکت‌ها تفاهم‌نامه‌ای را برای کاوش در ایجاد محصولات و خدمات EV، در کنار شناسایی هم‌افزایی در سوخت‌های کم کربن و متعارف امضا کردند.

این گروه راه اندازی خودروهای الکتریکی را با دسترسی به زیرساخت های گسترده شارژ سریع تکمیل می کند.

از 16 شهر، Jio-Bp شارژرهای سریع DC را در شبکه نمایندگی M&M و کارگاه‌های سراسر کشور نصب خواهد کرد.

به این منظور، M&M با Jio-Bp همکاری کرده است تا به کاربران خودروهای برقی یک شبکه شارژ سریع گسترده، در دسترس و راحت ارائه دهد.