Jio True 5G در گواهاتی راه‌اندازی شد، Reliance اعلام کرد: سرمایه‌گذاری Rs. 2500 کرور بیشتر برای استقرار 5G در آسام

بر اساس این بیانیه، مزایای تحول آفرین True 5G به وزیر ارشد نشان داده شد. در میان مزایای True 5G، مراقبت های بهداشتی بخش انتخابی برای این نمایش بود.

از 10 ژانویه، Jio گفت که کاربرانش در گوواهاتی و هفت شهر دیگر در چهار ایالت کارناتاکا، کرالا، تلانگانا و ماهاراشترا به پیشنهاد خوش‌آمدگویی Jio دعوت خواهند شد، که با استفاده از آن می‌توانند داده‌های نامحدود را با سرعت بیش از 1 گیگابیت در ثانیه، بدون هیچ اضافی، تجربه کنند. هزینه.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

هیمانتا بیسوا سارما، وزیر ارشد آسام، روز سه‌شنبه خدمات 5G Jio True را در گواهاتی در آسام در رویدادی در این شهر راه‌اندازی کرد.

جیو گفت، به غیر از راه‌اندازی، راه‌حل‌های جدیدی مانند کیت پزشکی کلینیک اجتماعی Jio، مراقبت‌های سلامت مبتنی بر واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) با JioGlass، راه‌حل‌های مراقبت بهداشتی هوشمند مانند رادیولوژی تله، آمبولانس متصل در طول این رویداد به نمایش گذاشته شد. .

هیمانتا بیسوا سارما، وزیر ارشد آسام، گفت: “من از راه اندازی سرویس True 5G جیو در گواهاتی خوشحالم. من معتقدم که 5G واقعی قدرت دموکراتیک کردن زیرساخت های مراقبت های بهداشتی را در سراسر جغرافیای متنوع آسام دارد… این یک طراحی ساده و ساده دارد. می‌تواند به‌صورت بی‌سیم به مجموعه‌ای از دستگاه‌های پزشکی از طریق 5G متصل شود. کارکنان مراقبت‌های بهداشتی با کمک پزشکان متخصص می‌توانند بیماران را حتی در دورافتاده‌ترین نقاط آسام تشخیص داده و درمان کنند.»

وزیر ارشد گفت جدا از سرمایه گذاری فعلی جیو، روپیه. 9500 کرور، این شرکت علاوه بر این بیش از 2500 کرور برای استقرار شبکه True 5G در آسام سرمایه گذاری می کند.

بر اساس بیانیه شرکت مخابراتی، جیو در کنار خدمات True 5G خود که در گواهاتی راه‌اندازی شد، خدمات وای‌فای True 5G خود را نیز در مجتمع معبد Maa Kamakhya در گواهاتی آغاز کرد.

CM افزود: “دولت من کاملا متعهد به کمک به گسترش سریع خدمات 5G در آسام است. با اجرای راه حل های مراقبت های بهداشتی مبتنی بر 5G، ما می توانیم چشم انداز نخست وزیر محترم نارندرا مودی جی در مورد ماموریت دیجیتال آیوشمن بهارات را با ساختن محقق کنیم. یک اکوسیستم سلامت دیجیتال در ایالت آسام.”

بر اساس این بیانیه، مهندسان Jio شبانه روز در تلاش بودند تا مزایای True-5G را به هر هندی ارائه دهند تا قدرت تحول و مزایای نمایی این فناوری برای هر شهروند قابل تجربه باشد.

به غیر از سرمایه گذاری فعلی آنها 0.000 ریال. 9500 کرور، وزیر ارشد گفت: “جیو علاوه بر این در حال سرمایه گذاری بیش از 2500 کرور روپیه برای استقرار شبکه True 5G در آسام است و این نشان دهنده تعهد بسیار زیاد آنها نسبت به توسعه ایالت ما است. تا دسامبر 2023، خدمات Jio True 5G در هر کشوری در دسترس خواهد بود. شهر و تالوکا آسام.”