John Wick Prequel Series The Continental در 22 سپتامبر در Prime Video عرضه می شود

سرویس استریم روز شنبه اعلام کرد که مجموعه پیش درآمد جان ویک The Continental در تاریخ 22 سپتامبر در Prime Video عرضه می شود. این نمایش که توسط تلویزیون Lionsgate تهیه شده است، بر روی عملکرد داخلی هتل اصلی از مجموعه فیلم های اکشن به رهبری کیانو ریوز تمرکز دارد.

The Continental از دیدگاه وینستون اسکات جوان با بازی کالین وودل، مدیر هتلی که پناهگاهی برای قاتلان است، روایت می شود. ایان مک‌شین، بازیگر کهنه‌کار، در مورد شخصیت این مجموعه فیلم می‌نویسد.

Continental همچنین Ayomide Adegun تازه واردی را بازی می کند که در نقش Charon که توسط لنس ردیک فقید نوشته شده بود، بازی می کند.

باسیل ایوانکیک، تهیه کننده اجرایی، گفت: «در نمایش ما، The Continental، ما در نهایت فضایی برای کشف این شخصیت‌ها، چگونگی تبدیل شدن آن‌ها به آن‌ها و چگونگی تبدیل شدن The Continental به مرکز این دنیا داریم.

«این را با معرفی شخصیت‌های جدیدی که به اندازه دیگر شخصیت‌های دنیای جان ویک جذاب هستند، ترکیب کنید. اکشنی که دیوانه کننده، جالب و مبتکرانه است. تخم مرغ های عید پاک که طرفداران هاردکور ویک را هیجان زده می کند. و چیزی که من بیش از همه دوست دارم: چشم اندازی از نیویورک دهه 70 که مظهر جذابیت، جذابیت، و سبک احشایی است که این فرنچایز به آن معروف است.”


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در خلاصه داستان آمده است: “وینستون مسیر مرگباری را در دنیای اموات مرموز هتل ترسیم می کند، در تلاشی دلخراش برای تصرف هتلی که در نهایت تاج و تخت خود را در آنجا خواهد گرفت.”

بقیه بازیگران عبارتند از: مل گیبسون، میشل پرادا، جرمی باب، بن رابسون، نهانگ کیت، جسیکا آلین و هوبرت پوینت دو ژور.

در نمایش، وینستون به «منظره جهنمی دهه 1970 شهر نیویورک کشیده می‌شود تا با گذشته‌ای که فکر می‌کرد پشت سر گذاشته، روبرو شود».