Kingdom of the Planet of the Apes بازیگران جسیکا جونز، اکا درویل، لاک و کی، کوین دوراند: گزارش

هم درویل و هم دوراند به بازیگرانی که قبلا تایید شده بودند، می‌پیوندند، از جمله اوون تیگ (آن)، پیتر میکون (مرد خانواده)، و فریا آلن – که بیشتر برای بازی در نقش Ciri در سریال The Witcher از نتفلیکس شناخته می‌شود.

کارگردان ریوز برای کارگردانی فیلم‌های بعدی – طلوع سیاره میمون‌ها (2014) و جنگ برای سیاره میمون‌ها – وارد هیئت شد. این فیلم ها به ترتیب 708.8 میلیون دلار (حدود 5778 کرور) و 490.7 میلیون دلار (حدود 4000 کرور) در باکس آفیس جهانی فروش کردند. در بررسی فصل سوم، سه گانه راه اندازی مجدد سیاره میمون ها را بهترین سه گانه دهه 2010 نامیدیم. دنباله آن چیزهای زیادی برای زندگی کردن دارد.

فرانچایز فیلم سیاره میمون ها به سال 1968 باز می گردد، با فیلمنامه راد سرلینگ که موضوعاتی از جنگ سرد و پایانی پیچیده را معرفی می کند که نشان می دهد سیاره زمین یک زمین بایر هسته ای است. سال 2001 شاهد بازسازی تیم برتون بودیم که هیچ‌وقت دنباله‌ای نداشت، زیرا کارگردان برنامه تولید فاکس قرن بیستم را بسیار خسته‌کننده می‌دانست. استودیو بعداً از طریق راه‌اندازی مجدد روپرت وایات، Rise of the Planet of the Apes در سال 2011، این فرنچایز را مجدداً بررسی کرد که در سطح جهانی 481.8 میلیون دلار (حدود 3929 کرور) به دست آورد.

در اصل، ریوز (بتمن) به ساخت فیلم‌های بیشتری از میمون‌ها، با میمون بد استیو زان (لوتوس سفید) و گسترش داستان ابراز علاقه کرد. با این حال، در اواخر سال 2019، او با فیلم کامیکس دی سی درگیر شد و بال را تحت کنترل Kingdom of the Planet of the Apes قرار داد. در مورد تیم نویسندگی، ما جاش فریدمن (نابودگر: سرنوشت تاریک)، ریک یافا (ترمیناتور: سرنوشت تاریک) را داریم.مولانآماندا سیلور (دنیای ژوراسیک) و پاتریک آیسون (شکار).


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Kingdom of the Planet of the Apes قرار است در سال 2024 در سینماهای سراسر جهان اکران شود.

طبق گزارش ها، Kingdom of the Planet of the Apes اکا درویل و کوین دوراند را برای ایفای نقش های نامعلوم انتخاب کرده است. استودیو قرن بیستم هفته گذشته این فیلم را با یک تصویر تیزر و یک پنجره اکران در سال 2024 معرفی کرد. وس بال – که به خاطر کارش در فیلم‌های دونده هزارتو شناخته می‌شود – به کارگردانی پیوست شده است، از فیلمنامه‌ای که توسط یک تیم چهار نفره نوشته شده است. Kingdom of the Planet of the Apes به‌عنوان چهارمین مدخل در فرنچایز راه‌اندازی مجدد عمل می‌کند و سال‌ها پس از وقایع جنگ کارگردان مت ریوز برای سیاره میمون‌ها اتفاق می‌افتد.

فیلم سال 2017 به عنوان پایانی مناسب برای سفر میمون سزار (اندی سرکیس) عمل کرد، زیرا او با نگاهی به افق از دنیا رفت – و آینده امن‌تری را برای پسرش و ارتشش تضمین کرد. در آخرین لحظات زندگی، موریس (کارین کونووال)، اورانگوتان نجیب، به او قول داد که کودک از میراث سزار آگاه خواهد شد. Kingdom of the Planet of the Apes تولید این ماه را آغاز می کند، بنابراین خیلی زود است که بگوییم آیا این فصل جدید داستان فرزندان را دنبال می کند یا خیر. اما چیزی که ما با اطمینان می دانیم، این است که این یک دنباله مستقیم است، “سالها پس از مرگ سزار”.

درویل همچنین زمانی بخشی از خانواده نتفلیکس از طریق مارولز بود جسیکا جونز، قبل از اینکه به طور رسمی خانه ها را به دیزنی پلاس تغییر دهد. در همین حال، طرفداران ترسناک دوراند را به عنوان فردریک گیدئون، آنتاگونیست کوچک فیلم Locke & Key می شناسند. در حالی که هیچ جزئیاتی در مورد نقش اولی در این فیلم وجود ندارد، منابع تایید نشده ددلاین ادعا می کنند که دوراند در نقش یک میمون شرور بازی می کند.