Koo ویژگی های تعدیل محتوا را برای مسدود کردن برهنگی و محتوای توهین آمیز به روز می کند

«الگوریتم اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست» داخلی کو به‌طور فعال و در زمان واقعی، همه منابع عمومی و خصوصی اخبار جعلی مبتنی بر ویروسی و گزارش‌شده را اسکن می‌کند تا اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست را در یک پست شناسایی و برچسب‌گذاری کند. این امر انتشار اطلاعات نادرست ویروسی را در پلت فرم به حداقل می رساند.


پس از مواجهه با بادهای مخالف در هند در سال گذشته، شیائومی قرار است در سال 2023 رقابت را به عهده بگیرد. برنامه های این شرکت برای سبد محصولات گسترده و تعهد آن به ساخت در هند در این کشور چیست؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

“در حالی که اعتدال یک سفر مداوم است، ما همیشه با تمرکز بر آن از منحنی های این حوزه جلوتر خواهیم بود. تلاش ما این است که به توسعه سیستم ها و فرآیندهای جدید ادامه دهیم تا به طور فعال محتوای مضر را شناسایی کرده و از پلتفرم حذف کنیم و گسترش آن را محدود کنیم. اطلاعات نادرست ویروسی. فرآیندهای تعدیل محتوای فعال ما احتمالاً بهترین در جهان است.” Bidawatka گفت.

کو، ضمن اعلام راه اندازی ویژگی های جدید تعدیل محتوای فعالانه، گفت که این ویژگی ها برای ارائه تجربه ایمن تر و ایمن تر در رسانه های اجتماعی به کاربران طراحی شده اند.

پلتفرم میکروبلاگینگ Koo روز پنجشنبه از راه اندازی ویژگی های جدید تعدیل محتوای فعال خبر داد که با هدف ارائه تجربه ایمن تر در رسانه های اجتماعی به کاربران طراحی شده است.

کاربرانی که محتوای غیراخلاقی جنسی را ارسال می کنند بلافاصله از ارسال محتوا مسدود می شوند. کشف شدن توسط سایر کاربران؛ در پست‌های پرطرفدار نشان داده می‌شوند یا می‌توانند به هر شکلی با کاربران دیگر درگیر شوند.

رقیب توییتر کو گفت که متعهد به ارائه یک تجربه ایمن و مثبت برای کاربران خود است، زیرا یک پلتفرم فراگیر است که با رویکرد زبان اول ساخته شده است.

ویژگی های جدید گام مهمی برای دستیابی به این هدف است.

«الگوریتم بدون برهنگی» داخلی کو به طور فعال و فوری هرگونه تلاش کاربر برای آپلود تصویر یا ویدیوی حاوی مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان یا برهنگی یا محتوای جنسی را شناسایی و مسدود می کند. شناسایی و مسدود کردن در کمتر از 5 ثانیه اتفاق می افتد.

مایانک بیداواتکا، یکی از بنیانگذاران کو، گفت که ماموریت این پلتفرم ایجاد یک فضای رسانه اجتماعی دوستانه برای گفتگوهای سالم است.

محتوای حاوی خون بیش از حد، تهوع یا اعمال خشونت آمیز با یک هشدار برای کاربران پوشانده شده است.

کو در بیانیه‌ای گفت: ویژگی‌های جدید توسعه‌یافته داخلی می‌توانند به طور فعال هر گونه مطالب برهنگی یا سوء استفاده جنسی از کودکان را در کمتر از ۵ ثانیه شناسایی و مسدود کنند، اطلاعات نادرست را برچسب‌گذاری کنند و نظرات سمی و سخنان نفرت‌انگیز را در این پلتفرم پنهان کنند.

کو به منظور ارائه یک جامعه سالم و تعامل معنادار به کاربران، حوزه‌های کمی را شناسایی کرده است که تأثیر زیادی بر ایمنی کاربر دارد که عبارتند از: مواد سوء استفاده جنسی از کودکان و برهنگی، نظرات سمی و سخنان نفرت‌انگیز، اطلاعات نادرست و اطلاعات نادرست، و جعل هویت. به طور فعال رخ دادن آنها را در پلتفرم حذف کنند.”

ویژگی های ایمنی همچنین به طور فعال نظرات سمی و سخنان مشوق عداوت و تنفر را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی، پنهان یا حذف می کنند تا برای مشاهده عمومی در دسترس نباشند.

«الگوریتم MisRep» داخلی کو، پلتفرم را برای پروفایل‌هایی اسکن می‌کند که از محتوا یا عکس‌ها یا ویدیوها یا توضیحات شخصیت‌های شناخته شده برای شناسایی پروفایل‌های جعل شده و مسدود کردن آنها استفاده می‌کنند. در صورت شناسایی، تصاویر و ویدئوهای شخصیت های شناخته شده بلافاصله از پروفایل حذف می شوند و چنین حساب هایی برای نظارت بر رفتار بد در آینده علامت گذاری می شوند.