Logi Dock لاجیتک با بلندگو، اعلان‌های نور در هند راه‌اندازی شد: جزئیات

برای یادآوری، ایستگاه اتصال را می توان با برنامه Logi Tune ادغام کرد. این به کاربران امکان می دهد تا تجربیات خود را شخصی سازی کنند. علاوه بر این، هنگامی که با برنامه تقویم Logi Tune همگام‌سازی می‌شود، ایستگاه اعلان‌های نوری را نمایش می‌دهد تا هنگام شروع جلسه به کاربران هشدار دهد.

ایستگاه اتصال جدید لاجیتک، Logi Dock، در هند راه اندازی شده است. Logi Dock قیمتی معادل روپیه دارد. 55000. ایستگاه docking در گزینه های رنگی Graphite و White ارائه می شود.

مشخصات Logi Dock

داک استیشن با ویندوز 10 یا بالاتر و MacOS 11 یا بالاتر سازگار است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Logi Dock از Logitech با هدف بی نظمی در فضاهای کاری طراحی شده است زیرا انتظار می رود یک نقطه اتصال واحد برای چندین دستگاه دسکتاپ فراهم کند. همانطور که قبلا ذکر شد، دارای پورت هایی برای اتصال حداکثر پنج دستگاه جانبی USB و همچنین دو نمایشگر است.

مرکز اتصال دارای یک بلندگو است که می تواند برای پخش موسیقی نیز استفاده شود و همچنین دارای کنترل های جلسه تک لمسی است. این شرکت ادعا می کند که Logi Dock با “صوتی درجه یک” ارائه می شود. میکروفون های حذف نویز را می توان با داک همگام سازی کرد. ایستگاه اتصال دکمه‌هایی برای پایان دادن، پیوستن یا بی‌صدا کردن تماس‌ها، روشن/خاموش کردن دوربین و غیره را در خود جای داده است.

Logi Dock همچنین برای تیم‌های مایکروسافت، Google Meet، Google Voice و Zoom به منظور اطمینان از عملکرد روان با پلت‌فرم‌های کنفرانس ویدیویی گواهینامه دریافت کرده است.

Logi Dock، آخرین ایستگاه اتصال لاجیتک، در هند راه اندازی شده است. ایستگاه اتصال لاجیتک دارای یک بلندگو و همچنین کنترل‌های جلسه تک لمسی است. دارای پورت هایی برای اتصال پنج دستگاه جانبی USB و دو نمایشگر است. Logi Dock را می توان با برنامه Logi Tune همگام کرد تا تجربه کاربر را سفارشی کند. اگر جلسه با تقویم Logi Tune ادغام شده باشد، ایستگاه docking نشانه‌های نوری را به عنوان اعلان به کاربران می‌دهد. Logi Dock در دو گزینه رنگی موجود است.

قیمت Logi Dock در هند