Mastercard، شریک 1 اینچی برای راه اندازی کارت نقدی جدید Crypto: همه آنچه باید بدانید

یک کارت نقدی کریپتو جدید وارد اکوسیستم فین تک شده است که با عملکرد پل کریپتو به فیات برنامه ریزی شده است. شرکت DeFi 1inch برای عرضه این کارت با غول پرداخت کارت Mastercard همکاری کرده است. این کارت توسط Baanx، متخصص پرداخت ارزهای رمزنگاری شده که توسط اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) مجاز است، توسعه یافته است. مسترکارت معتقد است که کارت‌های دارای رمزنگاری ابزار مهمی هستند که فاصله بین ارزهای فیات و کریپتو را پر می‌کند. این شرکت مستقر در ایالات متحده چندین سال است که چندین گام در حمایت از رمزارز برای ایجاد نام خود در بخش Web3 برداشته است.

کارت نقدی 1 اینچی به دارندگان این امکان را می دهد که برای خریدهای آنلاین و خرده فروشی، هزینه خرید خود را از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. کارت در هر جایی که مسترکارت پذیرفته شود کار خواهد کرد.

سرگج کونز، یکی از بنیانگذاران 1inch، گفت: «این یک گام بزرگ دیگر در جهت ورود کاربران انبوه به DeFi است. “با کارت 1 اینچی، کاربر می تواند از مزایای DeFi و مالی سنتی بهره مند شود.”

این کارت به دارندگان آن اجازه می دهد سرمایه خود را از فیات به ارز دیجیتال تبدیل کنند. با این حال، دارندگان به توکن های رمزنگاری در کیف پول 1 اینچی خود نیاز دارند.

Simon Jones، CCO، Baanx و Crypto Life گفت: “Baanx از ادغام Crypto Life Card در اکوسیستم کاربر 1 اینچی با همکاری Mastercard خرسند است و مشتاقانه منتظر یک همکاری موفق است.”

Mastercard فناوری زیرینی را ارائه می دهد که این کارت را تامین می کند. هر کارت دارای جزئیات سنتی حک شده مانند شماره، تاریخ اعتبار و CVC است.

کریستین راو، معاون ارشد بخش Crypto and Fintech Enablement Mastercard گفت: «با استفاده از فناوری و استانداردهای پیشرو مسترکارت، کارت 1 اینچی دنیای Web2 و Web3 را به روشی نوآورانه به هم متصل می کند.

این غول کارت، در یک حرکت اخیر طرفدار رمزنگاری، کار بر روی راه اندازی یک برنامه پاداش وفاداری مبتنی بر رمزارز را آغاز کرد. این شرکت قبلاً با صرافی‌های ارز دیجیتال از جمله بایننس، نکسو و جمینی برای ارائه کارت‌های پرداخت مرتبط با رمزنگاری در برخی کشورها شریک شده است.

این کارت نقدی جدید، در حال حاضر، در بریتانیا و منطقه اقتصادی اروپا (EAA) برای مرحله عرضه اولیه در دسترس خواهد بود. اکنون لیست انتظار برای کاربران علاقه مندی که می خواهند این کارت را دریافت کنند، باز است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع