MD متا هند از دولت به دلیل مسئول نگه داشتن شرکت ها برای ایمنی اینترنت تمجید می کند

“این بیماری همه گیر مردم را در معرض شیوه زندگی دیجیتالی تری قرار داد. ما اکنون در مرحله ای هستیم که بیش از یک میلیارد نفر در هند به اینترنت با کیفیت بالا دسترسی دارند که روشی را که ما اکثر خدمات را تجربه می کنیم تغییر خواهد داد. اقتصاد دیجیتال منجر به آجیت موهان در طول این بحث گفت: رونق کارآفرینی و نحوه انجام تجارت در هند.

او گفت: “آنچه در هند دیده‌ایم قدرت بی‌سیم است. تحول دیجیتال در هند حتی قبل از همه‌گیری کووید-19 آغاز شده بود. 4G کم‌هزینه کاتالیزور کلیدی برای انقلاب دیجیتال بوده است.”

انقلاب دیجیتال هند به رسانه‌های اجتماعی و خدمات اینترنتی محدود نمی‌شود، بلکه به کسب‌وکارهای بزرگ تبدیل شده و فرصت‌های پرجنب‌وجوشی در زمینه استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان و معاملات از طریق خدمات اینترنتی با کیفیت بالا ایجاد کرده است.

او افزود: “ما دریافتیم که اگر پلتفرمی بسازیم که مشاغل کوچک را قادر می سازد، مزایای متعددی برای ما به همراه خواهد داشت. ما خود را با خدمت به مشاغل کوچک و نه فقط به مشتریان بزرگ متمایز کردیم.”

آجیت موهان، معاون رئیس و مدیر عامل غول رسانه های اجتماعی متا ایندیا، در یک رویداد اندیشکده مستقر در دهلی روز پنجشنبه از دولت هند و سیاست آن در رابطه با اینترنت و امنیت آن تمجید کرد.

او گفت که حرکت به سمت الگوریتم‌های شفاف‌تر و امکان انتخاب واضح‌تر از سوی مصرف‌کنندگان ارزش دارد. او گفت: «ما در تلاش هستیم تا مکانیسم هایی را برای شفافیت بیشتر ایجاد کنیم.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

او در آخرین اظهار نظر خود گفت که متا چگونه آن را برای مصرف کنندگان خود شفاف تر می کند و به وضوح به سیاست شفافیت اشاره کرده است.

او گفت: “ما به تعدیل محتوا از دو منظر نگاه می کنیم: پیروی از دستورالعمل های عمومی متناسب با شرایط محلی و انطباق با قوانین محلی. انگیزه های اقتصادی ما با ایمنی و امنیت هماهنگ است؛ بازاریابان نمی خواهند در پلت فرم های ناایمن تبلیغ کنند.”

متا مالک فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ و سایر محصولات و خدمات است. قبلاً با نام فیس بوک شناخته می شد.

اخیراً، چندین غول رسانه‌های اجتماعی در سراسر کشور با انتقادهایی در رابطه با به خطر انداختن داده‌ها و سخنان مشوق نفرت مواجه شده‌اند، و رئیس Meta India توضیح داد که متا و شرکت‌هایش چگونه از قوانین پیروی می‌کنند.

آجیت موهان گفت: “ما از مقررات دولتی استقبال می کنیم. در هند، دولت در مورد مسئول نگه داشتن شرکت ها برای ایمنی اینترنت صحبت کرده است و ما کاملاً با این دستور کار هماهنگ هستیم.”

رئیس متا ایندیا در گفتگوی خود خاطرنشان کرد: «همانطور که دولت هند خدمات اینترنتی در کشور و خدمات دیجیتال را عملاً تبلیغ کرده است، کار قابل توجهی است و قابل تشخیص است.» .