Metallica Crypto Giveaways: گروه به جوامع طرفداران در مورد درگیر شدن با کلاهبرداری های Giveaway هشدار می دهد


متالیکا، گروه متال که با سومین آلبوم خود در سال 1986 به شهرت رسید، در تلاش است از طرفداران رمزنگاری خود در برابر کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال محافظت کند. در آوریل 2023، گروه قرار است 72 فصل را به عنوان یازدهمین آلبوم خود منتشر کند. افزایش فعالیت طرفداران در اطراف آلبوم، فرصت‌هایی را برای مجرمان سایبری ایجاد کرده است، که سعی دارند طرفداران گروه را با هدایای کلاهبرداری فریب دهند و آنها را در معرض خطر قرار دهند. طرفداران همچنین پست های کلاهبرداری مرتبطی را که در سایت میکروبلاگینگ منتشر شده است، به اشتراک گذاشته اند و قربانیان ناآگاه را بو می کشند.

این گروه اذعان کرده است که چندین نفر وعده‌های مشکوک مبنی بر هدایای ارزهای دیجیتال منحصر به فرد برند را در رسانه‌های اجتماعی به اطلاع آن‌ها رسانده‌اند که آنها را وادار به اعلام آگاهی عمومی کرده است.

این گروه در توییتر از طرفداران خود خواست تا هوشیار و مطلع باشند زیرا قرار گرفتن در معرض لینک های مخرب و پروژه های جعلی می تواند منجر به سرقت دارایی های آنها شود. مشخص شد که هدایای کریپتو مربوط به هویت باند همگی کلاهبرداری هستند.

یک محقق امنیت سایبری معروف به سرپنت اخیرا هشدار داده است که مجرمان رمزنگاری در توییتر به دنبال قربانیان احتمالی هستند.

Chainalysis در گزارشی دو ماه پیش اعلام کرد که ماه اکتبر بدترین ماه از نظر جرایم کریپتو بوده است و زیان بیش از 718 میلیون دلار (تقریباً 5890 کرور) در آن ماه ثبت شده است.

پس از پست متالیکا، دنبال کنندگان آن پست های کلاهبرداری مرتبطی را که در سایت میکروبلاگینگ ارسال می شود، برجسته کردند و قربانیان ناآگاه را بو می کشند.

CertiK اخیراً فاش کرده است که کلاهبرداران هویت ارزان قیمت افراد واقعی را از بازار سیاه می‌خرند تا نام و چهره را در پروژه‌های ماهی قرار دهند تا آنها را قانونی جلوه دهند.

در پس‌زمینه کلاهبرداری‌های پشت سر هم، پروژه‌های رمزنگاری آماده هستند تا برای توسعه‌دهندگان پول بپردازند تا آسیب‌پذیری‌های عملیات خود را شناسایی کنند.

به عنوان مثال، پولکادوت اعلام کرده است که اعضای جامعه آن که در ایمن نگه داشتن اکوسیستم آن در برابر آسیب پذیری ها مشارکت می کنند، در توکن های USD Coin پاداش دریافت خواهند کرد.

در ماه آگوست، توسعه‌دهندگان اتریوم، پاداش باگ را چهار برابر کردند، تا 1 میلیون دلار (تقریباً 8 کرور).


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع