MG Motors India درهای مجازی را برای غرفه Auto Expo 2023 در Metaverse باز می کند: جزئیات

همانطور که انویدیا می گوید، انتظار می رود که فناوری متاورس از امسال روندهای آینده صنعت خودرو را هدایت کند.

گاوراو گوپتا، مدیر ارشد بازرگانی MG Motor، “با حرکت آنلاین سفر خرید خودرو و مشتریان عصر جدید که بیش از هر زمان دیگری خواستار محصولات دیجیتال و تجربه برند هستند، MGverse، اولین در نوع خود در حال ایجاد دوره جدیدی از تجربیات همهجانبه مشتری است.” هند در بیانیه ای اعلام کرد.

این خودروساز MGverse متاورس را سال گذشته در ژوئن عرضه کرده بود.

MG Motors India روز سه‌شنبه، 10 ژانویه، اعلام کرد که پاویون Auto Expo 2023 خود را در metaverse با مشارکت Metadome، یک شرکت فناوری سه بعدی و واقعیت توسعه‌یافته (XR) راه‌اندازی کرده است. متاورس این برند خودرویی که MGverse نام دارد، به مردم اجازه می دهد تا از غرفه آن در رویداد Auto Expo 2023 – از آسایش خانه هایشان – در یک دنیای مجازی کاملاً کاربردی بازدید کنند. بازدیدکنندگان، به عنوان آواتارهای دیجیتال، می‌توانند وسایل نقلیه MG را در MGverse شخصی‌سازی کنند و همچنین می‌توانند خرید خودرو را نهایی کنند.

این شرکت یک محیط آینه مجازی از پاویون خود برای نمایشگاه خودرو در MGverse ایجاد کرده است، جایی که فیس لیفت MG Hector 2023 را به نمایش می گذارد.

این پلتفرم روی موبایل و سایر مرورگرهای وب قابل دسترسی است و این شرکت همچنین قصد دارد تجربیات مشابهی را برای هدست های واقعیت مجازی (VR) در دسترس قرار دهد تا تجربه واقعی تری را در خانه و نمایندگی ها ارائه دهد.

گزارش‌های تحقیقاتی تخمین می‌زنند که فرصت بازار برای متاورس می‌تواند به 800 میلیارد دلار (تقریباً 59,58,700 کرور) در دو سال آینده برسد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

این شرکت فناوری در یک پست رسمی گفته است: «پیکربندی‌های خودروی بی‌درنگ، واقعی، شبیه‌سازی‌های سه‌بعدی وسایل نقلیه، نمایش‌هایی در واقعیت افزوده و آزمایش‌های مجازی همگی به رساندن خودرو به مشتری کمک می‌کنند.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

مشتریان همچنین می‌توانند نگاهی به سایر مدل‌های خودروی MG مانند Air EV، MG4 EV، MG5 EV و MG Marvel R EV در رویدادی که قرار است در 12 ژانویه در دهلی برگزار شود، به نمایش بگذارند.

انتظار می‌رود شرکت‌های بیشتری از صنعت خودرو در ماه‌های آینده وارد متاورس شوند.

مدتی است که علاقه به متاورس در بین خودروسازان در حال جوشیدن است.

MG Motors India در صدد است تا با هجوم به دنیای متاورس، مشتریانی از علاقه مندان به خودروهای عصر جدید را جذب کند.

فورد و نیسان و تویوتا نیز وارد این بخش شده اند.