Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول Rs. 12 کرور در هند در روز اول انتشار

در بازگشت به فرانچایز «ماموریت غیرممکن»، کروز به هالیوود ریپورتر گفت: «ما در مورد آن صحبت کردیم. ما در مورد آن خواب دیدیم. خیلی خیلی خاصه در Top Gun: Maverick، آن‌ها به فیلم فشار می‌آوردند و فیلم را فشار می‌دادند، و برای (مک‌کواری) و من، این یک فیلم جاه‌طلبانه است. و تولید آن یک فیلم بسیار چالش برانگیز بود و بعد همه چیز اتفاق افتاد و حتی چالش برانگیزتر بود. بنابراین دریافت این پاسخ… بسیار بسیار خاص است.»

تام کروز از طرفداران زیادی در هند برخوردار است. مجموعه روز اول فیلم جدید او Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One گواه این واقعیت است. طبق گزارش‌ها، قسمت هفتم این مجموعه درام پر اکشن بیش از 200 میلیون تومان ساخته شد. 12 کرور به همه زبان ها در هند در روز افتتاحیه. کریستوفر مک کواری این فیلم اکشن جاسوسی را کارگردانی کرده است که هیلی آتول نیز در آن نقش آفرینی می کند. این فیلم یک اتان هانت ۶۰ ساله (تام کروز) و تیم صندوق بین‌المللی پول را دنبال می‌کند که در تلاش هستند تا یک نیروی هوش مصنوعی اسرارآمیز و قدرتمند به نام «The Entity» را نابود کنند.

ورایتی گزارش داد که انتظار می‌رود «MI 7» در پنج روز اول تولید حدود 85 میلیون دلار (تقریباً 697 کرور) تا 95 میلیون دلار (تقریباً 779 کرور) در آمریکای شمالی و 160 میلیون دلار (تقریباً 1313 کرور) در سطح بین‌المللی فروش داشته باشد. از آزادی این امر منجر به افتتاح جهانی 250 میلیون دلاری (تقریباً 2052 کرور) خواهد شد. Mission: Impossible – Fallout در حال حاضر با 61 میلیون دلار (تقریباً 500 کرور) رکورددار است و پس از آن Mission: Impossible II در سال 2000 با 57.8 میلیون دلار (تقریباً 474 کرور) طبق Variety قرار دارد.

وقتی از کروز پرسیده شد که آیا برای آخرین فیلمش برای عملکرد خوب در باکس آفیس فشاری احساس می‌کند، گفت: «من فقط بهترین فیلم‌هایی را می‌سازم که می‌توانم بسازم، و می‌خواهم همه آنها عملکرد خوبی داشته باشند، و من همه را می‌خواهم. از دیگر فیلم‌ها برای اجرای خوب.” او افزود: “من به یک فیلم از نظر کیفیت و ماندگاری فکر می‌کنم، همه چیز را روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنم. بنابراین، واقعاً، کار من فقط تلاش برای ساخت بهترین فیلمی است که می‌توانم. برای سرگرم کردن مخاطب برای آن ژانر خاص.” دوستداران هالیوود انتظارات زیادی از این فیلم دارند زیرا این فیلم در زمانی در سینماها اکران شده است که تعدادی از فیلم‌های تابستانی از جمله فلش، المانتال و ایندیانا جونز و Dial of Destiny در باکس آفیس ضعیف عمل کردند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

«MI 7» در طول فیلمبرداری چند ساله خود با مشکلات زیادی ناشی از COVID-19 مواجه شد. فیلمبرداری حداقل پنج بار به دلیل بیماری همه گیر متوقف شد، با کروز و نویسنده و کارگردان کریستوفر مک کواری در نهایت خودشان به این بیماری مبتلا شدند و صدای کروز که اصرار داشت خدمه از محدودیت های کووید پیروی کنند در فضای مجازی پخش شد. این فیلم سرانجام در 12 جولای به سینماها رفت.