MoneyGram به کاربران آمریکایی اجازه داد و ستد، فروش و خرید کریپتو در اپلیکیشن موبایل را می دهد


MoneyGram International، شرکت جهانی پرداخت‌های همتا به همتا، راه‌اندازی سرویس جدیدی را اعلام کرده است که به کاربران آمریکایی برنامه موبایل MoneyGram امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را می‌دهد. اکنون کاربران می توانند از اپلیکیشن MoneyGram برای دسترسی به بیت کوین، اتریوم و لایت کوین استفاده کنند. این شرکت همچنین اعلام کرد که قصد دارد در سال 2023 پشتیبانی از توکن‌های اضافی را اضافه کند. همچنین اعلام کرده است که طبق مقررات جهانی اجازه می‌دهد در بازارها گسترش یابد. این اعلامیه جدیدترین ابتکار مرتبط با رمزنگاری است که توسط این شرکت به عنوان بخشی از چشم انداز آن برای افزایش پذیرش کریپتو با زنده کردن موارد استفاده از ارزهای دیجیتال و بلاک چین در دنیای واقعی اتخاذ شده است.

«از خدمات روشن/خارج از رمپ برای کیف پول‌های دیجیتال از طریق مشارکت با Coinme، Stellar و G-Coin، تا تسویه حساب فرامرزی از طریق USD Coin Circle (USDC)، تا توانایی جدید برای خرید و ذخیره ارز دیجیتال به سادگی با استفاده از برنامه آن، در بیانیه مطبوعاتی آمده است که مانی گرام پیشگام نوآوری پرداخت های فرامرزی و تسویه حساب های مبتنی بر بلاک چین است.

تلاش‌های قبلی این شرکت در رابطه با رمزنگاری لزوماً طبق برنامه پیش نرفت، از جمله مشارکت با آزمایشگاه‌های ریپل که پس از درگیر شدن شرکت در یک مبارزه قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) که تا به امروز ادامه دارد، پایان یافت.

از آنجایی که به نظر می رسد با این پیشنهاد جدید خود را به عنوان یک بازیکن در اکوسیستم رمزنگاری تثبیت کند، این شرکت با نگاهی به رقبای معتبرتر خود که لیست بسیار گسترده تری از پیشنهادات توکن را ارائه می دهند، کارهای زیادی باید انجام دهد.

با این حرکت، به نظر می رسد مانی گرام در حال اتخاذ یک استراتژی بلند مدت برای ترکیب رمزنگاری ها در کنار خدمات ارائه شده برای ارزهای فیات است.

“ارزهای رمزنگاری به همه کارهایی که ما در MoneyGram انجام می‌دهیم افزوده می‌شوند. از دلار گرفته تا یورو و ین و غیره، MoneyGram دسترسی فوری به بیش از 120 ارز در سراسر جهان را امکان‌پذیر می‌سازد، و ما ارزهای دیجیتال و رمزارز را به عنوان گزینه ورودی و خروجی دیگر می‌بینیم.” الکس هلمز، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل MoneyGram گفت: هولمز افزود: “به عنوان گام بعدی در تکامل MoneyGram، ما خوشحالیم که به مشتریان خود دسترسی به یک پلتفرم قابل اعتماد و با استفاده آسان را برای خرید، فروش و نگهداری ایمن ارزهای دیجیتال منتخب فراهم می کنیم.”

علیرغم عملکرد ضعیف کل بازار کریپتو در سال 2022، علاقه به کریپتوها همچنان در حال افزایش است زیرا اقتصاد جهانی با بادهای مخالف متعدد از جمله افزایش نرخ بهره مواجه است.

مانی گرام به دنبال جذب بخشی از این علاقه و شتاب با پیشنهاد جدید خود است تا به شرکت کمک کند تا در میان چشم‌انداز مالی در حال تغییر باقی بماند.

“از آنجایی که علاقه مصرف کنندگان به ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است، ما به لطف شبکه جهانی خود، راه حل های انطباق پیشرو و فرهنگ قوی نوآوری فین تک، به طور منحصر به فردی برای پاسخگویی به این تقاضا و پر کردن شکاف بین بلاک چین و خدمات مالی سنتی قرار گرفته ایم. ما برای این موضوع هیجان زده هستیم. هولمز گفت فصل بعدی سفر ما.

علاقه به ارائه خدمات رمزنگاری موضوعی پرطرفدار در میان ارائه دهندگان پرداخت است. اوایل ماه اکتبر، پردازنده پرداخت جهانی Mastercard راه‌اندازی Crypto Source را فاش کرد، برنامه جدیدی که موسسات مالی را قادر می‌سازد تا خدمات معاملات ارز دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع