Mortal Kombat 12 توسط برادران وارنر تایید شد و برای اکران در سال 2023 برنامه ریزی شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع

Mortal Kombat 12 امسال عرضه می شود. شرکت مادر برادران وارنر دیسکاوری طی تماس سه ماهه خود، وجود دنباله جنگنده موردانتظار را با “پیش بینی های پرتاب بلندپروازانه” تایید کرد. استودیو NetherRealm در مورد این پروژه کاملاً مخفی مانده است. اما در ماه ژوئن، اندرو بوون، صداپیشه جانی کیج در بازی‌های مورتال کمبت، ویدیویی از او را در پارکینگ برادران وارنر توییت کرد. این باعث شد طرفداران تصور کنند که یک تکرار جدید در حال توسعه است، اگرچه کارگردان Ed Boon بعداً به IGN گفت که این برای یک پروژه جداگانه است. با توجه به اینکه خود برادران وارنر اکنون بازی را اعلام کرده اند، به نظر می رسد که بون بالاخره دروغ می گفت.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، Mortal Kombat 12 احتمالاً بر روی تمام پلتفرم‌های اصلی – PC، PS5 و Xbox Series S/X عرضه خواهد شد. علاوه بر این، انتظار عرضه نسل قدیمی PS4 و Xbox One چندان دور از ذهن نیست، با توجه به اینکه یک فرنچایز رقابتی ورزش های الکترونیکی است.

سال 2023 نوید یک سال هیجان انگیز برای طرفداران بازی های مبارزه ای خواهد بود، زیرا Mortal Kombat 12 فوق الذکر در برابر Street Fighter 6 و Tekken 8 قرار خواهد گرفت. در بررسی 8/10 خود از Mortal Kombat 11، از فرمول تکراری آن که از سبکی مشابه پیروی می کند انتقاد کردیم. به بازی های Injustice اما کنترل بسیار بیشتری را ارائه می دهد. “این به عنوان بهترین ورودی در سه گانه جدید برجسته می شود و چیزهای زیادی برای کاوش، یادگیری و حتی تسلط به شما ارائه می دهد.”

گراب در برنامه GiantBomb خود گفت: «این با واقعیت مطابقت دارد و با آنچه من شنیده‌ام مطابقت دارد، جایی که Mortal Kombat 12 بیشترین حس را خواهد داشت، زیرا این بازی است که آنها می‌دانند پول در می‌آورد، فروش خوبی خواهد داشت…» . در عین حال، اگر بخواهید از شر NetherRealm خلاص شوید یا آن را به هر کسی بفروشید، لازم نیست از هیچ یک از این شخصیت‌های بتمن یا سوپرمن استفاده کنید که ممکن است در صدور مجوز با هم مرتبط باشند. از سال 2013، NetherRealm به طور متناوب بین Injustice و Mortal Kombat منتشر کرده است. با این حال، رفتن به دومی منطقی بود و از آنجایی که کارگردان بون اساساً فرنچایز Mortal Kombat و شخصیت های آن را ایجاد کرد، مطمئن تر بود. در همین حال، دی سی کامیکس و شخصیت های آن متعلق به برادران وارنر است و در آن زمان باعث ایجاد مشکلاتی در صدور مجوز می شد. حتی بیشتر از آن، اگر NetherRealm در اواسط راه توسعه Injustice 3 به ناشر دیگری فروخته شود.

اندرو اسلابین، معاون اجرایی WBD، گفت: «و چیزهای بیشتری در راه است، از جمله بازی‌های موردانتظار Mortal Kombat 12 و Suicide Squad: Kill the Justice League – بازی‌هایی که امسال نیز با پیش‌بینی‌های راه‌اندازی بلندپروازانه عرضه می‌شوند.» تماس با درآمد Creator Boon نیز به شوخی اعلامیه بی صدا را تایید کرد در توییتر از مردم می پرسد که آیا خبری در مورد Injustice 3 شنیده اند یا خیر. هر دو توسط استودیو NetherRealm توسعه داده شده اند. در حالی که طرفداران انتظار دیدن سه گانه Injustice را نیز داشتند، جف گراب، روزنامه نگار بازی، آن را در سال 2021 تعطیل کرد و ادعا کرد که استودیو بازی بعدی Mortal Kombat را در اولویت قرار داده است. در آن زمان، آینده NetherRealm با ناشر WB Games نامشخص به نظر می رسید، زیرا مالک کلی AT&T به دنبال فروش بخش هایی از تجارت بازی خود بود.