MoS IT می‌گوید افزایش هزینه داده‌ها پس از افزایش قیمت تعرفه‌های ایرتل نگران‌کننده است


راجیو چاندراسخار، وزیر دولت در امور الکترونیک و فناوری اطلاعات روز چهارشنبه گفت که افزایش قیمت داده ها و دستگاه ها نگرانی برای گسترش سریع دیجیتالی شدن است.

این اظهارات در شرایطی است که اخیراً در حدود 57 درصد افزایش حداقل برنامه شارژ ماهانه توسط دومین شرکت بزرگ مخابراتی Bharti Airtel در کشور صورت گرفته است.

چاندراسخار گفت: «افزایش هزینه داده ها یا هزینه دستگاه ها نگران کننده است زیرا مانعی در دیجیتالی شدن سریع می شود.

وزیر گفت که دقیقاً از افزایش نرخ خدمات تلفن همراه توسط ایرتل اطلاعی ندارد و ممکن است این وزارتخانه به رگولاتور مخابراتی Trai مراجعه کند تا بررسی کند که آیا این افزایش قرار است تأثیر کوتاه مدت یا بلندمدتی داشته باشد.

وی گفت که به دلیل جنگ روسیه و اوکراین بر قیمت ها در سراسر جهان تأثیر داشته است و تأثیر قیمت داده ها باید بررسی شود.

Bharti Airtel قیمت حداقل شارژ خود را برای طرح خدمات 28 روزه تلفن همراه با حدود 57 درصد افزایش به روپیه افزایش داده است. 155 در هشت دایره، از جمله کارناتاکا، آندرا پرادش، بیهار، اوتار پرادش غربی.

این شرکت حداقل طرح شارژ مجدد خود را متوقف کرده است. 99، که تحت آن 200 مگابایت داده و تماس با نرخ 2.5 روپیه پایز در ثانیه ارائه می کرد. در هاریانا و اودیشا، ایرتل اکنون پیشنهاد 155 روپیه را با تماس نامحدود، 1 گیگابایت داده و 300 پیامک آغاز کرده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

مایکروسافت می‌گوید فروش سه ماهه چهارم 2022 کاهش یافته و سود کاهش یافته است زیرا درآمد رایانش ابری رشد می‌کند

ویدیوی برگزیده روز

CES 2023: تلویزیون های شفاف و قابل خم شدن ال جی، لپ تاپ های فوق سبک و موارد دیگر

منبع