MoS Rajeev Chandrasekhar: Apple برای رفع محدودیت های عرضه iPhone14 Pro تلاش می کند

وزیر همچنین گفت که تقاضا برای آیفون 14 پرو افزایش یافته است و اپل در حال رفع محدودیت های عرضه است.

در این گزارش آمده است که سهم سری آیفون 14 پرو گران‌تر به 60 درصد از کل تولید از 50 درصد برنامه‌ریزی شده اولیه افزایش یافته است و ممکن است در آینده به 65 درصد افزایش یابد.

فروش آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس در 16 سپتامبر آغاز شد.

در گزارش دیگری در این ماه، گفته شد که این شرکت همچنین تولید آیفون 14 پلاس را ظرف چند هفته پس از آغاز عرضه کاهش می دهد. اطلاعات به نقل از دو نفر درگیر در زنجیره تامین این شرکت گزارش داد که این گام در حالی انجام می شود که اپل در حال ارزیابی مجدد تقاضا برای مدل میان رده است.

طبق اعلام شرکت تحقیقاتی TrendForce، اوایل این هفته گزارش شد که اپل در حال کاهش تولید آیفون 14 پلاس و افزایش تولید آیفون 14 پرو گران‌تر به دلیل تقاضای کم است.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

وزیر امور الکترونیک و فناوری اطلاعات، راجیو چاندراسخار، روز چهارشنبه گفت که با اپل در مورد گزارش‌هایی مبنی بر کمبود موجودی فروشگاه‌ها در پایتخت ملی این شرکت صحبت کرده است.

او در توییتی نوشت: «من با اپل صحبت کرده‌ام و آنها گفته‌اند در حالی که تقاضای آیفون 14 با تولید هند نیز برآورده می‌شود، تقاضای آیفون 14 پرو افزایش یافته و با محدودیت‌هایی در عرضه مواجه است که آنها در حال رفع آن هستند.

توییت او در پاسخ به شکایت فروشگاه‌ها از کمبود موجودی نسخه‌های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس اپل برای هفته‌ها در منطقه پایتخت ملی و اینکه فروشندگان خصوصی آنها را در بازار سیاه می‌فروشند منتشر شد.

بر اساس این گزارش، شرکت مستقر در کوپرتینوی کالیفرنیا به حداقل یک تولید کننده در چین گفته است که فوراً تولید قطعات آیفون 14 پلاس را متوقف کند.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

چاندراسخار گفت: «فروش‌های خصوصی احتمالاً کانال‌های عرضه «جایگزین» هستند.