Moto E22i از پایگاه داده FCC، TDRA ایالات متحده بازدید می کند. قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت: گزارش

در اخبار اخیر، موتورولا گوشی هوشمند تاشو Moto Razr 2022 را در چین عرضه کرده است. این گوشی از پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC بهره می برد. این گوشی دارای صفحه نمایش تاشو 6.7 اینچی OLED با نرخ رفرش 144 هرتز است. این گوشی تاشو از یک دوربین پشتی دوگانه 50 مگاپیکسلی برای عکس و فیلم بهره می برد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع طبق فهرست FCC ایالات متحده، این گوشی می تواند از دو سیم کارت و 4G LTE پشتیبانی کند. پایگاه داده همچنین موتو E22i ادعایی را با پشتیبانی از اتصال Wi-Fi دو بانده و بلوتوث فهرست می کند. طبق گزارش ها، آداپتور شارژ این گوشی در چندین کشور ثبت شده است. طبق گزارش فوق، این نشان می‌دهد که این گوشی می‌تواند در ایالات متحده، بریتانیا، هند، اروپا، چین و سایر مناطق عرضه شود. گفته می شود که Moto E22i می تواند یک باتری با شماره مدل NH40 داشته باشد.

این گزارش همچنین نشان می دهد که این گوشی هوشمند در پایگاه داده TDRA در امارات با شماره مدل XT2239-19 نیز مشاهده شده است. گفته می شود که این گوشی در لیست شرکت مادر لنوو قرار دارد. در اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط این نشریه، لیست TDRA نام Moto E22i را برای گوشی هوشمند شایعه شده موتورولا نشان می دهد. این شرکت هنوز نام و مشخصات این گوشی هوشمند را تایید نکرده است.

یک گوشی موتورولا با شماره مدل XT2239-20، XT2239-17 و XT2239-9 در پایگاه داده FCC ایالات متحده فهرست شده است. طبق گزارش MySmartPrice به نقل از فهرست FCC ایالات متحده، این گوشی می تواند Moto E22i باشد.

گزارش شده است که Motorola Moto E22i در کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) در ایالات متحده و در سازمان تنظیم مقررات ارتباطات و دولت دیجیتال (TDRA) در امارات مشاهده شده است. Moto E22i یک گوشی هوشمند ارزان قیمت است. بر اساس این گزارش، این گوشی در پایگاه داده TDRA امارات با شماره مدل XT2239-19 فهرست شده است. در پایگاه داده FCC ایالات متحده، گفته می شود که با چندین شماره مدل لیست شده است. این گزارش اضافه کرد که Moto E22i می تواند از دو سیم کارت با اتصال LTE پشتیبانی کند.