“Naatu Naatu” از RRR به صورت زنده در اسکار 2023 اجرا می شود


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

از 3 مارس، RRR در ایالات متحده در سراسر 200 سینما به زبان اصلی تلوگو اکران مجدد می شود. Distributor Variance Films همین را تایید کرد توییتر، با ادعای اینکه تا زمانی که تقاضای کافی برای حماسه تولیوود اثر اس اس راجامولی وجود داشته باشد، سالن های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد. این فیلم، به یک معنا، به بررسی رابطه‌ای بین دو انقلابی می‌پردازد که تصمیم می‌گیرند دوباره به نیروها بپیوندند و برای آزادی در دوران حکومت بریتانیا در دهه 1920 مبارزه کنند. از هند، دو نامزدی دیگر داریم: «همه آنچه نفس می‌کشد» Shaunak Sen برای بهترین مستند بلند، و Kartiki Gonsalves The Elephant Whisperers برای بهترین مستند کوتاه. مورد دوم اکنون برای پخش در نتفلیکس در دسترس است.

پس از اجرای درخشان خود در Super Bowl LVII، ریحانا آهنگ “Lift Me Up” از Black Panther: Wakanda Forever را در 13 مارس اجرا خواهد کرد. “Hold My Hand” از Top Gun: Maverick تنها آهنگ اصلی است که هنوز برای آن تایید نشده است. اجرای زنده این آهنگ توسط لیدی گاگا و بلاد پاپ هدایت شد.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع

چند نامزد دیگر از دسته بهترین آهنگ اصلی نیز به اجرای زنده خواهند پرداخت که با «این یک زندگی است» از همه چیز همه جا به یکباره شروع می شود، فیلمی که بیشترین نامزدی در اسکار امسال را به خود اختصاص داده است. دیوید برن، موسیقی‌دان، سون لوکس و ستاره استفانی هسو، اجرای زنده این آهنگ را اجرا خواهند کرد. دومی همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در نقش جوی وانگ/جوبو توپاکی شورشی شده است. خواننده سونیا کارسون و ترانه سرا دیان وارن آهنگ Applause از Tell It Like a Woman را اجرا خواهند کرد. او که چهاردهمین نامزدی اسکار حرفه ای خود را رقم زد، سال گذشته توسط آکادمی تجلیل شد.

مراسم اسکار 2023 برای 13 مارس در ساعت 5:30 صبح IST / 12 مارس ساعت 5 بعدازظهر PT در ایالات متحده برنامه ریزی شده است.

آهنگساز کیروانی در صحبت با Variety تأیید کرد که اجرای زنده شامل خوانندگان هندی و همچنین رقصندگانی از لس آنجلس خواهد بود که همگی به صورت هماهنگ کار می کنند. این آهنگساز نامزد در پاسخ به این سوال که چگونه قصد دارد قطعه رقص تئاتر را برای صحنه اسکار کاهش دهد، گفت: “ما نسخه متفاوتی از آهنگ اصلی را برای اجرای اسکار انجام می دهیم. ما در حال اصلاح نسخه هستیم و آن را کمی کوچک می کنیم.» کیروانی در حالی که به صراحت نامی را ذکر نکرد، تأیید کرد که ستارگان RRR به این رقص خواهند پیوست. او افزود: “بدون آنها، آهنگی وجود ندارد.”

آهنگ رقص پرانرژی RRR “Naatu Naatu” در اسکار 2023 به صورت زنده اجرا می شود. آکادمی علوم و هنرهای سینمایی (AMPAS) در توییتی تایید کرد که خوانندگان راهول سیپلیگونج و کاالا بهیراوا اولین حضور خود در اسکار را روی صحنه خواهند برد. آهنگ ساخته شده توسط MM Keeravaani، امسال در بخش بهترین آهنگ اصلی نامزد شده است. نود و پنجمین دوره جوایز اسکار به صورت زنده از سالن دالبی در لس آنجلس، ایالات متحده، در تاریخ 13 مارس ساعت 5:30 صبح برگزار می شود. برای ایالات متحده، این به 12 مارس، ساعت 5 بعد از ظهر PT ترجمه می شود.