NBA 2K24 برای اولین بار شامل بازی Cross-Play در 8 سپتامبر می شود

نسخه بعدی Black Mamba Edition است که مقداری ارز مجازی و فهرستی طولانی از کلکسیون های دیجیتالی از جمله کارت کوبی برایانت سافایر و پیراهن های او را برای My Player اضافه می کند. این روپیه هزینه دارد. 5599 (PC) و روپیه. 7,499 / 99.99 دلار، در سایر پلتفرم های فوق الذکر. و در نهایت، نسخه بیست و پنجمین سالگرد (فقط تا 10 سپتامبر در دسترس است) همه چیز را از نسخه Black Mamba – کلکسیون های درون بازی و افزایش ها – در کنار یک اشتراک 12 ماهه برای لیگ NBA Pass جمع آوری می کند. این در Rs فهرست شده است. 8500 در رایانه شخصی، در حالی که نسخه های پلی استیشن و ایکس باکس قیمتی معادل روپیه دارند. 9800/150 دلار.

NBA 2K24 در سه نسخه عرضه می شود که با نسخه استاندارد Kobe Bryant شروع می شود که قیمتی معادل روپیه دارد. 3999/59.99 دلار در رایانه شخصی و روپیه. 4399/59.99 دلار در PS4، Xbox One و Nintendo Switch. در همین حال، نسخه‌های PS5 و Xbox Series S/X 200 روپیه قیمت دارند. 4999/69.99 دلار.

NBA 2K24 در تاریخ 8 سپتامبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series S/X و Nintendo Switch عرضه می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در این وب سایت آمده است: «یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال تمام دوران را در حالت Mamba Moments تجسم کنید، و چندین مورد از غالب ترین و جذاب ترین عملکردهای کوبی برایانت را بازسازی کنید. شبیه به «چالش جردن» از NBA 2K23، این حالت 20 سال حضور گارد تیرانداز افسانه ای در NBA را در حین بازی برای لس آنجلس لیکرز ردیابی می کند. در همین حال، ویژگی ProPlay آماده است تا تصاویر دنیای واقعی NBA را به موتور بازی ترجمه کند، که توسعه دهنده Visual Concepts قول داده است که جزئیات بیشتری در آینده برای آن ارائه کند.

NBA 2K24 در حال پخش متقابل در نسخه‌های نسل فعلی PS5 و Xbox Series S/X است. این اولین بار در دوره 25 ساله این فرنچایز است که این ویژگی به سیم کارت محترم بسکتبال اضافه می شود و به بازیکنان در پلتفرم های مختلف اجازه می دهد تا با یکدیگر بازی کنند. نسخه PC، با این حال، نه تنها از این ویژگی کنار گذاشته می‌شود، بلکه ProPlay، سیستم انیمیشن جدیدی که «مستقیماً فیلم‌های NBA را به گیم‌پلی NBA 2K24 ترجمه می‌کند» را شامل نمی‌شود. این عنوان روی جلد تالار مشاهیر، کوبی برایانت، که به طرز غم انگیزی در سال 2020 درگذشت، در کنار حالت «لحظه‌های Mamba» که به شما امکان می‌دهد برخی از بزرگترین لحظات او را در بازی دوباره زنده کنید، نمایش داده می‌شود. NBA 2K24 در تاریخ 8 سپتامبر بر روی تمامی پلتفرم های اصلی منتشر می شود.

در حالی که قرار است جهش نسلی را در گیم پلی با ظاهری معتبر نشان دهد، دیدن کنار گذاشته شدن رایانه شخصی عجیب است، وقتی واضح است که این پلتفرم از ویژگی ProPlay پشتیبانی می کند. این روند از زمانی که کنسول های نسل جدید PS5 و Xbox Series S/X عرضه شدند ثابت بوده است و در نتیجه بازیکنان رایانه شخصی نسخه های آخرین نسل بازی را دریافت می کنند. NFL Madden از EA Sports تا سال گذشته در همان قایق بود، اما امسال، حتی جامعه رایانه های شخصی تمام ویژگی های خود را دریافت می کند. علاوه بر ProPlay، بازیکنان رایانه شخصی NBA 2K24 فقط می‌توانند بخش Neighborhood حالت My Career را بازی کنند – و همانطور که قبلاً ذکر شد، هیچ عملکرد متقابل بازی ندارند.

چندین حالت بازی آشنا باز می گردند، از جمله حالت MyTeam – نسخه NBA 2K از Ultimate Team – که در آن شما یک تیم رویایی را از طریق باز کردن بسته ها و انتقال کارت بازیکنان آنلاین جمع می کنید و در مسابقات مختلف به رقابت می پردازید. یا، می‌توانید به MyNBA بروید تا کلاه مدیر را بپوشید و یک تیم را در حالت‌های بازی آفلاین به پیروزی هدایت کنید. ویکتور ویمبانیاما آماده است تا اولین بازی خود را در لیگ تابستانی با سن آنتونیو اسپرز انجام دهد و 2K سوار بر قطار هایپ، تبلیغاتی را اجرا می کند که امکان دسترسی به چشم انداز هفت فوتی را برای ترکیب MyTeam شما فراهم می کند. برای کسانی که نسخه 25 ساله NBA 2K24 را از 7 تا 14 جولای پیش خرید کنند، در دسترس خواهد بود. این کارت دارای امتیاز 90 است و با یک پیراهن Wembanyama برای MyPlayer (ایجاد شخصیت) و یک کارت Ruby Devin Booker ارائه می شود.