Nokia Pure UI معرفی شد، در گوشی های هوشمند نوکیا در دسترس نخواهد بود

علاوه بر این، نوکیا ویژگی‌های اساسی ایجاد کرده است که توسعه‌دهندگان می‌توانند از آن برای ایجاد سریع صفحه نمایش‌هایی با ظاهری یکدست استفاده کنند. حالت تاریک نیز در رابط کاربری پشتیبانی می‌شود، با اجزا و نمادها که سبک خود را مطابق با آن تطبیق می‌دهند.

Nokia Pure UI ادعا می کند که عناصر قوی را ارائه می دهد که می توانند برای توسعه داشبوردهای پیچیده مبتنی بر وب استفاده شوند. این رابط به گونه ای طراحی شده است که از صفحه نمایش های کوچک مچ بسته به پانل های نمایش دیواری بزرگ مقیاس بندی شود.

نوکیا، در اوایل سال جاری، پس از سال‌ها استفاده از یک لوگوی آشنا، لوگوی خود را به طراحی مینیمالیستی مدرن‌تر تغییر داد. این برند اخیرا چندین گوشی هوشمند از جمله نوکیا C32، نوکیا C22، نوکیا جی 22، نوکیا C12 و نوکیا C12 پرو را روانه بازار کرده است. اکنون، نوکیا Pure UI را معرفی کرده است، یک رابط کاربری جدید برای محصولات B2B و سازمانی آینده خود. قابل ذکر است که رابط کاربری Pure UI در گوشی های هوشمند نوکیا تولید شده توسط HMD Global در دسترس نخواهد بود. رابط کاربری نوکیا Pure، طبق وب سایت رسمی، ظاهری متمایز با حس راحتی و طراحی مینیمالیستی دارد.

این برند ادعا می‌کند که این استایل یکنواخت، همه‌کاره، و آینده نگر است و ظاهری تمیز و مینیمال دارد. چندین عنصر وجود دارد که با چیدمان ها و توصیه ها شروع می شود و کل ظاهر را مشخص می کند. تایپ فیس نوکیا Pure، که در سرتاسر رابط کاربری مورد استفاده قرار خواهد گرفت، جزء کلیدی ظاهر جدید است.

Pure UI آیکون های جدیدی را بر اساس ضربه های مختلف معرفی کرد که عرض آن ها را می توان برای مطابقت با مشخصات نمایشگر و عملکرد یک دستگاه خاص تنظیم کرد. انیمیشن های روان نیز زمانی استفاده می شوند که یک عنصر باید توجه کاربر را جلب کند.

رابط کاربری جدید Nokia Pure با یک زبان طراحی جدید عرضه می شود. اگرچه در هیچ گوشی هوشمند نوکیا مورد استفاده قرار نخواهد گرفت، اما در تمام رابط های نرم افزاری توسعه یافته یا برنامه ریزی شده برای ایجاد در آینده توسط نوکیا در دسترس خواهد بود.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع