Nothing کاربران تلفن 1 از رنگ سبز، پیکسل های مرده روی صفحه شکایت دارند


کاربران Phone 1 هیچ مشکلی با گوشی خود گزارش نکرده اند. بسیاری از آنها ادعا می کنند که گوشی هایی که دریافت کرده اند دارای رنگ سبز روی صفحه نمایش هستند. برخی از آنها کلیپ های کوتاهی از این نقص را در توییتر منتشر کردند. در واقع، تعدادی از کاربران حتی می گویند که گوشی های جایگزین نیز با این نقص همراه هستند. هفته گذشته هیچ چیز اولین گوشی خود را روانه بازار نکرد و با واکنش شدید مواجه شد – اول به دلیل یک ویدیوی جعلی مبنی بر عدم ارسال واحدهای بررسی به سازندگان محتوای جنوب هند و دوم به دلیل مشکلات صفحه نمایش.

چند کاربر ارسال شده ویدیوهای کوتاه آنلاین که رنگ سبز مشاهده شده در صفحه Nothing Phone 1 را برجسته می کند. یک کاربر شکایت کرد که او یک تلفن با پیکسل های مرده در نزدیکی سوراخ سوراخ دوربین دریافت کرد. برخی از کاربران حتی مشکل خود را در reddit ارسال کردند. هیچ چیز ندارد تصدیق کرد با این حال، به نظر می رسد که در زمان نگارش این داستان هیچ راه حلی وجود ندارد.

نه تنها برخی از کاربران، بلکه دستگاه خود را با کمی رنگ نیز دریافت کردیم. می توانید آن را در پادکست ما که در زیر تعبیه شده است گوش دهید. علاوه بر این، این اولین بار نیست که چنین اتفاقی می افتد. گوشی‌های هوشمند مختلف با نمایشگرهای OLED مانند پیکسل 6، پیکسل 6 پرو، آیفون 12، گلکسی نوت 20 اولترا و سایر موارد با مشکلات رنگ آمیزی مواجه شده‌اند. در گذشته مشکل ته رنگ توسط نرم افزار حل شده است.

Gadgets 360 برای نظر دادن در مورد این موضوع با Nothing تماس گرفته است و زمانی که شرکت پاسخ دهد این فضا را به روز می کند.

Nothing Phone 1 دارای صفحه نمایش 6.55 اینچی فول اچ دی پلاس (1080×2400 پیکسل) OLED با نرخ تازه سازی تطبیقی ​​120 هرتز و محافظ Corning Gorilla Glass است. از ویژگی های صفحه نمایش می توان به پشتیبانی از HDR10+، تراکم پیکسلی 402 ppi و حداکثر روشنایی 1200 نیت اشاره کرد.

منبع