Nothing Ear 2 برای دریافت رتبه IP54 تایید شد، پشتیبانی از LHDC 5.0. قیمت، مشخصات بیشتر اشاره شده است

را

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

اکنون، چند روز قبل از راه اندازی، اسنوپی تک (@snoopytech) دارد لو رفته برخی از مشخصات گوشی Nothing Ear 2 در مجموعه ای از توییت ها. Nothing Ear 2 به عنوان جانشین هدفون های محبوب Nothing Ear 1 استریو واقعا بی سیم (TWS) این شرکت عرضه خواهد شد. Nothing Ear 2 شش ساعت زمان پخش مداوم (تا 36 ساعت با جعبه شارژ) را با یک بار شارژ دریافت می کند. در همین حال، گفته می شود 10 دقیقه شارژ، 8 ساعت زمان پخش روی کیس شارژ را فراهم می کند، که گفته می شود با USB Type-C عرضه می شود.

تاریخ عرضه Nothing Ear 2 توسط رئیس بازاریابی محصول جهانی Nothing در یک پست توییتری تأیید شد و اعلام کرد که این دستگاه صوتی در 22 مارس ساعت 3 بعد از ظهر به وقت گرینویچ / 8:30 بعد از ظهر IST عرضه خواهد شد. این رویداد را می توان به صورت زنده در وب سایت Nothing.tech یا در کانال YouTube آنها پخش کرد.

گفته می‌شود که Nothing Ear 2 159 یورو (تقریبا 14000 روپیه) قیمت دارد و طبق اطلاعات منتشر شده، از 28 مارس برای خرید در دسترس خواهد بود.

هیچ چیز Ear 2 برای عرضه در 22 مارس تایید نشده است. اکنون، چند روز قبل از عرضه مورد انتظار، قیمت، در دسترس بودن، و مشخصات هدفون ها توسط یک مشاور افشا شده است. با این حال، لازم به ذکر است که این شرکت هنوز جزئیات زیادی در مورد هدفون Nothing Ear 2 TWS فاش نکرده است. در همین حال، هدفون ها در دسامبر سال گذشته در پایگاه داده بلوتوث SIG مشاهده شدند. در همین حال، Nothing چند مشخصات را برای هدفون Ear 2 تایید نکرده است.

در بخش طراحی، Nothing Ear 2 دارای نماهای شفاف است، در حالی که قاب شارژ در مقایسه با Nothing Ear 1 ساختار قوی تری دارد. هدفون ها همچنین دارای درایورهای 11.6 میلی متری دو محفظه با فعال هستند. حذف نویز تا 40 دسی بل آن‌ها از اتصال همزمان با دو دستگاه پشتیبانی می‌کنند، مطابق با راهنمایی‌کننده.

در همین حال، در یک توییت رسمی، هیچ چیز وجود ندارد تایید شده که Ear 2 از کدک LHDC 5.0 پشتیبانی می‌کند و در نتیجه صدایی با وضوح بالا ارائه می‌کند. مدیر عامل شرکت کارل پی نیز در مصاحبه ای تایید کرده است که ایربادها دارای رتبه IP54 خواهند بود.