Nothing Phone 1 در حال دریافت به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید با پشتیبانی Jio 5G، بهبود دوربین، و موارد دیگر

لانچر سیستم اکنون بهینه شده است تا تجربه ای روان تر از قبل ارائه دهد. دقت نشانگر وضعیت باتری آن نیز بهبود یافته است، یک جلوه صوتی جدید برای NFC وجود دارد و چندین رفع اشکال با به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.6 برای Nothing Phone 1 اضافه شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

هیچ چیز گوشی 1 ارتقاء سیستم عامل nothing_phone_1_os_upgradeاکنون گفته می شود که این دوربین می تواند ویدیوهای واضح تری نسبت به قبل بگیرد. ثبات دوربین Nothing Phone 1 نیز با این به روز رسانی بهبود یافته است. علاوه بر این، نشانگر نور ضبط – یک نقطه چشمک زن قرمز که در پشت تلفن ظاهر می شود – اکنون به طور پیش فرض روی همیشه روشن تنظیم شده است. قبلاً این گزینه باید به صورت دستی در برنامه دوربین انتخاب می شد.

Nothing Phone 1 دریافت به روز رسانی سیستم عامل جدیدی را آغاز کرده است که دسترسی 5G را برای کاربران Reliance Jio در هند امکان پذیر می کند. آخرین به روز رسانی Nothing OS دارای نسخه شماره 1.1.6 است. به غیر از رفع اشکالات کلی، چندین بهبود سیستم و تغییرات دوربین را شامل می شود. این به روز رسانی همچنین پشتیبانی از واقعیت افزوده را برای Nothing Phone 1 به ارمغان می آورد. طبق گزارش ها، این شرکت هفته گذشته سیستم عامل Nothing OS 1.1.5 را عرضه کرده بود. در آن زمان، تصور می شد که این نسخه فقط برای کاربران محدودی در دسترس باشد. با این حال، به نظر می رسد به روز رسانی Nothing OS 1.1.6 به طور گسترده در دسترس است.

ظاهراً هیچ چیز شروع به انتشار به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.6 برای Nothing Phone 1 نکرده است. این آخرین به‌روزرسانی میان‌افزار (OTA) 62.04 مگابایت حجم دارد. پشتیبانی از Jio 5G را برای کاربران هندی فعال می کند و همچنین پشتیبانی از Google AR Core را به ارمغان می آورد.

ما در گجت 360 می‌توانیم تأیید کنیم که به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.6 در اختیار کاربران هند قرار می‌گیرد. شما می توانید به صورت دستی این به روز رسانی را در Nothing Phone 1 خود با سر زدن به بررسی کنید تنظیمات > سیستم > به روز رسانی سیستم.

حداکثر روشنایی Nothing Phone 1 هنگام نمایش محتوای HDR افزایش یافته است. رابط Glyph نیز چند ترفند دریافت کرده است و اکنون “واکنشی تر” است. علاوه بر این، چراغ شارژ Glyph اکنون برای همگام سازی با جلوه های صوتی برنامه ریزی شده است.