Nothing Phone 1 در حال دریافت به‌روزرسانی OTA با پشتیبانی Jio True 5G: گزارش

چندین کاربر Nothing Phone 1 دارند توییت کرد آنها به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.5 را دریافت کرده‌اند که پشتیبانی از Jio True 5G را فعال می‌کند. گفته می شود این به روز رسانی 22.2 مگابایت حجم دارد. علاوه بر این، آزمایش‌های Jio True 5G به تازگی در دهلی، بمبئی، کلکته و بنارس آغاز شده است. مشتریان واجد شرایط در این شهرها داده 5G نامحدود با سرعت حداکثر 1 گیگابیت در ثانیه دریافت خواهند کرد. Reliance Jio به تدریج خدمات آزمایشی 5G را در شهرهای دیگر آغاز خواهد کرد.

Bharti Airtel همچنین فهرستی از بیش از 100 گوشی هوشمند را منتشر کرده است که دارای 5G هستند. در لیست Nothing Phone 1 به عنوان 5G Ready ذکر شده است. چندین گوشی هوشمند دیگر از سامسونگ، اپل و موتورولا وجود دارند که می‌توانند از خدمات Airtel 5G پشتیبانی کنند، اما نیاز به به‌روزرسانی از سازندگان اصلی دستگاه (ODM) دارند.

طبق یک گزارش MySmartPrice، ظاهراً هیچ چیز شروع به انتشار یک به‌روزرسانی خارج از هوا (OTA) کرده است که پشتیبانی Jio True 5G را برای Nothing Phone 1 به ارمغان می‌آورد. این نشریه ادعا می‌کند که این به‌روزرسانی در حال حاضر برای حدود 10 درصد از Nothing Phone منتشر شده است. 1 کاربر در هند. انتظار می رود بقیه کاربران این به روز رسانی را قبل از Diwali دریافت کنند. شایان ذکر است که هنوز چیزی از به‌روزرسانی که گفته می‌شود با پشتیبانی از Jio True 5G در هند منتشر می‌شود، اعلام نشده است.

Nothing Phone 1 به یکی از اولین گوشی های هوشمند در هند تبدیل شده است که پشتیبانی از Jio True 5G را فعال می کند. این گوشی هوشمند در حال حاضر با خدمات Airtel 5G سازگار است. به نظر می رسد هیچ چیزی نتوانسته برندهای محبوب گوشی های هوشمند مانند گوگل، اپل، سامسونگ، شیائومی و غیره را شکست دهد تا از Airtel 5G و Jio True 5G پشتیبانی کند. نکته قابل توجه این است که Nothing Phone 1 از تعداد زیادی باند 5G از جمله n1، n3، n5، n7، n8، n20، n28، n38، n40، n41، n77 و n78 پشتیبانی می کند.

ویوو همچنین روز چهارشنبه اعلام کرد که در اواخر این ماه به‌روزرسانی‌هایی را برای فعال کردن خدمات Jio True 5G و Airtel 5G منتشر می‌کند. در حال حاضر، Reliance Jio شبکه 5G مستقل (SA) را ارائه می دهد در حالی که Bharti Airtel شبکه 5G غیر مستقل (NSA) را ارائه می دهد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع