Nothing Phone 1 دومین به‌روزرسانی را با وصله امنیتی اندروید ژوئیه 2022 دریافت می‌کند


تلفن هوشمند Nothing Phone 1 به تازگی اولین به روز رسانی را در چندین کشور از جمله هند دریافت کرده است. اولین گوشی هوشمند این شرکت تنها یک هفته پیش در 12 جولای معرفی شد، در حالی که فروش آن در هند هنوز آغاز نشده است. این گوشی هوشمند که بر روی اندروید 12 با پوسته Nothing OS در بالا اجرا می شود، اکنون دومین آپدیت خود را حتی یک روز پس از عرضه اولین آپدیت خود ارائه نکرده است. آخرین به روز رسانی نیز توسط واحد بررسی ما دریافت شده است. آخرین به روز رسانی نرم افزار نسخه 1.1.0 چندین ویژگی جدید از جمله ویژگی کنترل آزمایشی تسلا را به همراه دارد.

Nothing Phone 1 دومین آپدیت خود را در چندین کشور از جمله هند دریافت کرده است. آخرین پیشرفت تنها چند ساعت پس از دریافت اولین به‌روزرسانی نرم‌افزاری این گوشی هوشمند در روز چهارشنبه صورت می‌گیرد. دومین آپدیت نرم افزاری این گوشی هوشمند با نسخه 1.1.0 و حجم 111 مگابایت عرضه می شود. قابل ذکر است، این به روز رسانی دارای یک وصله امنیتی اندروید به روز شده برای جولای 2022 است.

به‌روزرسانی دریافت‌شده در تلفن هوشمند Nothing Phone 1 توسط واحد بررسی ما، به تغییرات جدید اشاره می‌کند، از جمله ویژگی کنترل تسلا، ویجت آزمایشی گالری NFT و نوار جستجوی اختیاری در صفحه اصلی.

آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری همچنین بهبودهایی را در دوربین گوشی هوشمند Nothing Phone 1 به ارمغان می‌آورد. این شامل در دسترس بودن نور پرکننده Glyph در حالت پرتره دوربین است. همچنین کیفیت بهبود یافته، محدوده دینامیکی و کاهش نویز را در حین گرفتن عکس در محیطی با نور کم به ارمغان می آورد. علاوه بر این، بهبودهایی در وضوح تصویر و ثبات رنگ در سنسورهای دوربین اصلی و فوق عریض گوشی هوشمند Nothing Phone 1 نیز در تغییرات ثبت شده است.

بعد رفع اشکال و بهینه‌سازی عملکرد با آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزار Nothing Phone 1 می‌آید. هیچ چیز باگ صفحه قفل را برطرف نکرده است، که گزارش شده بود نماد اثر انگشت تلفن هوشمند را پنهان می‌کند. همچنین، عمر باتری Nothing Phone 1 بهینه شده است، به خصوص زمانی که گوشی در حالت آماده به کار باشد.

قابلیت اطمینان رابط Glyph گوشی هوشمند در کنار عملکرد قفل با چهره نیز با این به روز رسانی بهبود یافته است. رفع اشکال جزئی دیگری نیز وجود دارد که در لاگ تغییرات ذکر نشده است.

برای یادآوری، Nothing Phone 1 در 12 ژوئیه در هند عرضه شد. Nothing Phone 1 از 21 جولای ساعت 19:00 IST در رنگ های سیاه و سفید در Flipkart در دسترس خواهد بود.
منبع