Nothing Phone 2 برای عرضه در تابستان 2023 تأیید شده است، در ایالات متحده فروخته می شود: جزئیات

Nothing Phone 2، جانشین آتی این شرکت برای اولین گوشی هوشمند خود، در ماه های آینده عرضه خواهد شد. استارتاپ بریتانیایی به سرپرستی کارل پی، بنیانگذار سابق OnePlus، روز چهارشنبه، جدول زمانی عرضه Nothing Phone 2 را تایید کرد. این شرکت تایید کرده است که نسل دوم گوشی نیز راه خود را به ایالات متحده باز خواهد کرد. در حالی که این شرکت در مورد مشخصات گوشی هوشمند آینده صحبت نکرده است، انتظار می رود که در مقایسه با Nothing Phone 1 با پردازنده بسیار قوی تری در زیر کاپوت معرفی شود.

سازنده تلفن همچنین این اعلامیه را با یک GIF از آنچه که به نظر می رسد پنل پشتی Nothing Phone 2 آینده است، که دارای چراغ LED قرمز چشمک زن است، توییت کرد. این توییت همچنین به یک صفحه فرود پیوند می دهد که متأسفانه هیچ اطلاعات اضافی را نشان نمی دهد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع انتظار می رود Nothing Phone 2 نیز در هند عرضه شود و ظاهراً این گوشی در ماه مارس در وب سایت اداره استانداردهای هند (BIS) مشاهده شد. این تلفن توسط یک فروشنده با شماره مدل AIN065 مشاهده شد و ادعا می شود که گواهی BIS را دریافت کرده است و یک قدم به عرضه در هند نزدیکتر می شود.

هیچ چیز همچنین اعلامیه قبلی خود را تکرار نکرد که گوشی نسل دوم آن یک محصول “محصول تر” خواهد بود و از پردازنده Snapdragon سری 8 قدرت می گیرد. متأسفانه، هنوز هیچ خبری از استارت آپی که قرار است از چیپست کوالکام استفاده شود، وجود ندارد، اما یکی از مدیران کوالکام به طور تصادفی در ماه مارس فاش کرد که این گوشی به چیپست نسل اول اسنپدراگون 8+ سال گذشته مجهز خواهد شد.

این شرکت روز چهارشنبه از طریق یک بیانیه ایمیلی اعلام کرد که Nothing Phone 2 در تابستان امسال در بریتانیا عرضه خواهد شد. این نشان می دهد که این گوشی می تواند بین ماه های ژوئن و سپتامبر عرضه شود. این شرکت تایید کرده است که برخلاف مدل سال گذشته، Nothing Phone 2 در ایالات متحده فروخته خواهد شد.