Nothing Phone 2 Android 15 Beta Update برای توسعه دهندگان، کاربران پیشرفته منتشر شد: نحوه دانلود

Nothing Phone 2 سال گذشته با اندروید 13 عرضه شد و تا پایان سال به آخرین نسخه آپدیت شد. اکنون، استارت‌آپ بریتانیایی به رهبری کارل پی، بنیانگذار OnePlus، نسخه بتا اندروید 15 را منتشر کرده است، به‌روزرسانی سیستم‌عامل آینده گوگل که انتظار می‌رود اواخر امسال ارائه شود. این شرکت به کاربران و توسعه دهندگان پیشرفته هشدار داده است که نسخه بتا یک نسخه اولیه است و برخی از ویژگی های نسخه پایدار Nothing OS در حال حاضر در دسترس نیستند.

Nothing Phone 2 Android 15 Beta برای آزمایش کنندگان منتشر شد

اولین نسخه بتای اندروید 15 برای Nothing Phone 2 در اوایل این هفته از طریق یک پست انجمن در انجمن Nothing برای آزمایش کنندگان منتشر شد. این دومین دستگاه از این شرکت است که نسخه بتای اندروید 15 را دریافت می کند – کاربران Nothing Phone 2a هفته گذشته به نسخه آزمایشی دسترسی نداشتند. کاربران قبل از آپدیت به اندروید 15 باید مطمئن شوند که گوشی آنها از Nothing OS 2.5.5 استفاده می کند.

دارندگان Nothing Phone 2 نمی توانند نسخه بتای اندروید 15 را در قالب بسته به روز رسانی خارج از هوا (OTA) دانلود کنند، به این معنی که برای نصب به روز رسانی بتا نیازی به اتصال گوشی خود به رایانه نیست. همچنین شایان ذکر است که در حالی که می‌توانید به اندروید 14 برگردید، هیچ راهی برای انجام این کار بدون پاک کردن اطلاعات توسط تلفن وجود ندارد، به این معنی که باید از همه اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

Nothing Phone 2 Android 15 Beta: چگونه دانلود کنیم

برای نصب Nothing Phone 2 Android 15 بتای، باید یکی از دو بسته به روز رسانی بتا را از طریق وب سایت شرکت دانلود کرده و در حافظه داخلی گوشی خود ذخیره کنید. همچنین ارزش خواندن لیست مشکلات شناخته شده با اولین نسخه بتا اندروید 15 را دارد و مطمئن شوید که آن را روی دستگاه اصلی خود نصب نمی کنید.

  1. یک پوشه به نام ایجاد کنید اوتا در حافظه داخلی گوشی شما
  2. بسته آپدیت بتای اندروید 15 2 را در کپی کنید اوتا پوشه
  3. برنامه شماره گیر را باز کنید و این کد *#*#682#*#* را تایپ کنید
  4. برای به روز رسانی لیست در ابزار به روز رسانی محلی که ظاهر می شود، روی دکمه بارگذاری مجدد ضربه بزنید.
  5. بسته به‌روزرسانی بتای Android 15 را که دانلود کرده‌اید انتخاب کنید.
  6. ضربه زدن مستقیماً OTA را از انتخاب اعمال کنید > خوب برای شروع نصب بسته بتای اندروید 15.
  7. قبل از خروج از ابزار به روز رسانی محلی، منتظر بمانید تا به روز رسانی نصب شود.
  8. روی ضربه بزنید تایید و گوشی شما به نسخه جدید اندروید 15 بتا راه اندازی مجدد می شود.

Nothing Phone 2 Android 15 Beta مشکلات شناخته شده

در حالی که هیچ چیز گفته نشده است که توسعه دهندگان و کاربران پیشرفته می توانند آخرین نسخه بتای اندروید 15 را نصب کنند، چند مشکل شناخته شده در مورد اولین نسخه بتای اندروید 15 وجود دارد. به عنوان مثال، کاربران نمی توانند اثر انگشت را پس از به روز رسانی به اندروید 15 ثبت کنند.

به طور مشابه، ویژگی باز کردن قفل با چهره نیز در دسترس نخواهد بود، به این معنی که هر بار که می خواهید از تلفن خود استفاده کنید، رمز عبور خود را تایپ می کنید. در نهایت، ویجت ها و برنامه های از پیش نصب شده مانند Nothing X، Weather، Launcher، Recorder در حال حاضر در نسخه بتا در دسترس نیستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع