Ola 10 درصد مشاغل مهندسی را در کسب و کارهای سواری، تولید خودروهای الکتریکی کاهش می دهد: جزئیات

© تامسون رویترز 2022


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.منبع

Ola که اوبر را برای تصاحب اکثریت بازار خودروهای سواری هند قرار داد، سال گذشته تولید اسکوترهای الکترونیکی را آغاز کرد و قصد دارد در سال 2024 تولید خودروهای الکتریکی را آغاز کند.

به این منظور، Ola گفت، در نظر دارد نیروی کار مهندسی خود را در 18 ماه آینده از حدود 2000 نفر در حال حاضر به 5000 نفر افزایش دهد تا بخشی از “هجوم استخدام” برای نقش‌هایی در مهندسی خودرو، منبع یابی، مدیریت محصول و علم داده باشد.

ماه گذشته گزارش شد که اولا الکتریک قصد دارد اولین خودروی الکتریکی چهار چرخ خود را در سال 2024 در بازار هند عرضه کند. ادعا می شود اولین خودروی الکتریکی این شرکت با یک بار شارژ مسافت بیش از 500 کیلومتر را ارائه می دهد و از صفر می رود. -100 کیلومتر در 4 ثانیه همانطور که قبلا ذکر شد، این شرکت سال گذشته با عرضه اسکوترهای الکتریکی Ola S1 و S1 Pro وارد فضای خودروهای الکتریکی شد.

این شرکت همچنین برنامه‌های عرضه عمومی را در نیمه اول سال جاری به تعویق انداخت، احتمالاً به دلیل نوسانات در بازار و فهرست‌های ضعیف سایر استارت‌آپ‌های داخلی.

با این حال، کسب و کار اسکوتر آن در اوایل سال جاری زمانی که Ola بیش از 1400 وسیله نقلیه را پس از آتش گرفتن یکی از آنها فراخوان داد، مورد بررسی قرار گرفت.

شرکت تحت حمایت گروه سافت بانک روز دوشنبه اعلام کرد که Ola هند حدود 200 شغل مهندسی را برای کاهش بیکاری در دو کسب و کار اصلی خود یعنی تولید خودروهای سواری و الکتریکی حذف خواهد کرد. این شرکت گفت که تمرکز خود را بر روی یک “شرکت تحرک یکپارچه عمودی” قرار داده است و در حال متمرکز کردن عملیات برای ایجاد ساختاری برای تقویت نقش ها و عملکردهای مرتبط است. این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «Ola بر روی قابلیت‌های مشترک و هم‌افزایی در عملکردها بنا می‌شود زیرا بازی خود را در دو چرخه، چهار چرخ، تحقیقات سلولی و تولید تقویت می‌کند.