OnePlus 10T 5G امروز راه اندازی جهانی شد: نحوه تماشای پخش زنده، مشخصات مورد انتظار

برای بینندگانی که قادر به حضور فیزیکی در این رویداد نیستند، این شرکت پخش زنده رویداد را از طریق حساب رسمی یوتیوب OnePlus و وب سایت OnePlus پخش خواهد کرد.

OnePlus 10T 5G امروز توسط برند چینی گوشی های هوشمند در مراسم معرفی خود در شهر نیویورک رونمایی خواهد شد. علاقه مندان می توانند در صورت تمایل به خرید بلیط این رویداد به وب سایت شرکت مراجعه کنند.

برای اپتیک، OnePlus تایید کرده است که این گوشی هوشمند از یک دوربین سه گانه پشتی با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی Sony IMX766 بهره می برد. تنظیمات دوربین OnePlus 10T 5G همچنین دارای تثبیت کننده تصویر اپتیکال و الکترونیکی خواهد بود. به گفته این شرکت، یک موتور شفافیت تصویر جدید همراه با این گوشی ارائه خواهد شد. به گفته وان پلاس همچنین گفته می شود که از الگوریتم های HDR 5.0 و TurboRAW استفاده می کند.

این شرکت همچنین فاش کرده است که نمایشگر OnePlus 10T 5G دارای نرخ تازه سازی 120 هرتز خواهد بود. به گفته وان پلاس، این گوشی هوشمند همچنین دارای سیستم آنتن 360 درجه و لینک هوشمند خواهد بود. همچنین عرضه آن در گزینه های رنگی مون استون مشکی و سبز یشمی تایید شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع این شرکت هنوز پخش زنده رویداد OnePlus 10T 5G را در کانال رسمی YouTube خود برنامه ریزی نکرده است. پس از در دسترس قرار گرفتن این داستان با پخش زنده به روز می کنیم.

قیمت OnePlus 10T 5G (شایعه شده)

OnePlus 10T 5G قرار است امروز در سطح جهانی عرضه شود. این گوشی در مراسم راه اندازی وان پلاس در شهر نیویورک رونمایی خواهد شد که از طریق کانال رسمی یوتیوب و وب سایت این شرکت در ساعت 7:30 بعدازظهر IST به صورت زنده پخش می شود. OnePlus قبلا تایید کرده است که این گوشی از پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC تامین می شود. همچنین تایید شده است که دارای 16 گیگابایت رم LPDDR5 با 256 گیگابایت حافظه داخلی UFS 3.1 است. گوشی هوشمند آینده OnePlus نیز توسط این شرکت به نمایش گذاشته شده است که دارای نمایشگری با نرخ رفرش 120 هرتز است.

OnePlus 10T 5G India جزئیات پخش زنده را راه اندازی کرد

قیمت OnePlus 10T 5G قبل از عرضه این گوشی افزایش یافته است. بر اساس یک گزارش قدیمی، این گوشی به طور خلاصه در وب سایت آمازون انگلستان با برچسب قیمت 799 پوند (تقریباً 76500 روپیه) فهرست شده است. بعداً گزارش شد که این فهرست توسط شرکت تجارت الکترونیک حذف شد. OnePlus هنوز به طور رسمی قیمت OnePlus 10T 5G را اعلام نکرده است.

مشخصات OnePlus 10T 5G (مورد انتظار)

تایید شده است که OnePlus 10T 5G دارای 16 گیگابایت رم LPDDR5 با 256 گیگابایت حافظه UFS 3.1 است. این شرکت همچنین تایید کرده است که این گوشی از پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC استفاده خواهد کرد. این شرکت همچنین این گوشی را با AI System Booster 2.1 و ویژگی HyperBoost معرفی کرده است.