OnePlus 10T 5G به‌روزرسانی نرم‌افزار جدیدی را با بهینه‌سازی برای حسگر اثرانگشت، نرم‌افزار و دوربین دریافت می‌کند


OnePlus 10T 5G اخیراً معرفی شده از 6 آگوست برای خرید در دسترس است، اما OnePlus در حال کار بر روی رفع هر چه بیشتر باگ های ممکن است، با اولین به روز رسانی نرم افزاری آن اندکی بعد در 10 آگوست. یک هفته بعد، و اکنون یک نرم افزار بزرگتر وجود دارد. به روز رسانی که باگ های بیشتری را از بین می برد، بهینه سازی ها را اضافه می کند و دوربین را بهبود می بخشد. OnePlus 10T به تراشه Snapdragon 8+ Gen 1 SoC مجهز شده و دارای دوربین پشتی سه گانه 50 مگاپیکسلی است.

به روز رسانی و تغییرات نرم افزار OnePlus 10T 5G

به‌روزرسانی جدید OxygenOS 12.1 دومین موردی است که برای OnePlus 10T 5G با شماره نسخه: CPH2413_11_A.06 ارائه شده است. گجت‌های 360 می‌توانند تأیید کنند که همان به‌روزرسانی نرم‌افزاری به واحد بررسی OnePlus 10T 5G رسیده است، بنابراین عرضه آن برای کاربران هندی زنده است.

در مقایسه با اولین به‌روزرسانی نرم‌افزار، این نسخه اصلاحات و بهینه‌سازی‌های بیشتری را اضافه می‌کند. از نظر عملکرد نرم افزار، به روز رسانی ثبات کلی را بهبود می بخشد و پایداری برنامه های پس زمینه را نیز بهینه می کند. بهینه سازی های دیگری برای نمایشگر صفحه نمایش، سازگاری OTG و الگوریتم تشخیص اثرانگشت خوان انجام شده است که وان پلاس ادعا می کند تجربه باز کردن قفل را بهبود می بخشد.

با حرکت به سمت دوربین ها، بهینه سازی هایی برای هر دو دوربین جلو و عقب وجود دارد. حالت پرتره دوربین عقب بهینه شده است و همچنین جلوه عکسبرداری دوربین فوق عریض نیز بهینه شده است. OnePlus با دوربین جلو، جلوه ابزار AI Retouch را نیز بهینه کرده است.

جدا از ثبات نرم افزاری و بهینه سازی دوربین، وان پلاس مشکل گاه به گاه برخی از کاربران را در هنگام استفاده از آداپتور شارژ SUPERVOOC نیز برطرف کرده است.

مشخصات OnePlus 10T 5G

OnePlus 10T 5G در 3 آگوست در سطح جهانی و در هند معرفی شد و از 6 آگوست به بعد به فروش می رسد. این گوشی دارای پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC و آداپتور شارژ 160 واتی در جعبه است. این گوشی دارای سه دوربین پشتی با دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی (با OIS)، یک دوربین 8 مگاپیکسلی فوق عریض و یک دوربین 2 مگاپیکسلی ماکرو است. سلفی ها توسط یک دوربین 16 مگاپیکسلی کنترل می شوند.

در حالی که طراحی OnePlus 10T 5G از فلسفه طراحی OnePlus پیروی می کند، این شرکت اسلایدر نمادین Alert را حذف کرده است. OnePlus ادعا می کند که نوار لغزنده Alert حذف شده است تا فضای بیشتری برای اجزای متمرکز بر عملکرد مانند دو پمپ شارژ مورد نیاز برای سیستم شارژ سریع 150 واتی و باتری بزرگتر 4800 میلی آمپر ساعتی ایجاد کند. با این حال، طبق گزارش قبلی، OnePlus هنوز با نوار لغزنده Alert تمام نشده است و برنامه‌هایی برای بازگرداندن آن به مدل‌های آینده دارد.منبع