OnePlus 11 در وب سایت گواهی 3C با پشتیبانی از شارژ سریع 100 واتی مشاهده شد: گزارش

OnePlus 11 همچنین ممکن است دارای تنظیمات دوربین سه گانه پشتی باشد که توسط یک سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی IMX890 رهبری می شود، به دنبال آن یک سنسور زاویه فوق عریض 48 مگاپیکسلی و یک سنسور 32 مگاپیکسلی. برای سلفی، گوشی هوشمند ممکن است دارای دوربین 32 مگاپیکسلی باشد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

نکات قبلی در مورد OnePlus 11 آینده، بیشتر مشخصات و ویژگی های مورد انتظار گوشی هوشمند ادعا شده را نشان می دهد. این گوشی هوشمند اخیراً در رنگ‌های سبز براق و مشکی مات عرضه می‌شود.

این گوشی همچنین دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی QHD+ AMOLED است در حالی که در دو پیکربندی – 8 گیگابایت + 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 16 گیگابایت + 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود.

بر اساس گزارش MySmartPrice، دستگاهی با شماره مدل PHB110 که گمان می رود گوشی هوشمند پرچمدار آینده OnePlus 11 باشد، در وب سایت چین 3C با شماره مدل PHB110 مشاهده شده است.

سازنده گوشی‌های هوشمند چینی مستقر در شنژن قبلاً تأیید کرده بود که پرچم‌دار آینده‌اش OnePlus 11 از پردازنده Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC که اخیراً معرفی شده است، پشتیبانی می‌کند.

این فهرست همچنین شامل جزئیات شارژر با شماره مدل VCBAJACH است. با این حال، این لیست جزئیات یا مشخصات بیشتری از وان پلاس 11 را که قبلاً اشاره ای نشده بود، نشان نمی دهد.

OnePlus 11 که گفته می شود به گوشی هوشمند پرچمدار آینده این شرکت مجهز به تراشه جدید Snapdragon 8 Gen 2 SoC است، در وب سایت Compulsory Certification of China (3C) مشاهده شده است. این لیست همچنین مشخصات کلیدی جانشین ادعایی OnePlus 10 را با توجه به قابلیت‌های شارژ آن نشان می‌دهد. طبق لیست، این گوشی از شارژ سریع 100 واتی پشتیبانی می کند در حالی که شارژر دارای خروجی 5V/2A و 5-11V/9.1A است.

در همین حال، نکته قبلی همچنین پیشنهاد کرده بود که OnePlus 11 دارای یک سوراخ پانچ بر روی صفحه نمایش خود است که می تواند وضوح 2K را ارائه دهد. این گوشی ممکن است به 16 گیگابایت رم مجهز باشد.