OnePlus 11 5G، OnePlus Buds Pro 2 در رویداد Cloud 11 در فوریه 2023 معرفی می شود

در حالی که این شرکت جزئیات زیادی در مورد هیچ یک از این دو دستگاه فاش نکرده است، شایعات متعددی برای گوشی هوشمند پرچمدار آینده و هدفون ها منتشر شده است. وان پلاس 11 5G چند روز پیش در وب سایت گواهی 3C مشاهده شد. گفته می شود این گوشی هوشمند از شارژ سریع 100 واتی پشتیبانی می کند.

از سوی دیگر، رندرهای OnePlus Buds Pro 2 نیز به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. این هدفون‌ها که از نظر طراحی شبیه به OnePlus Buds Pro هستند، دارای لوگوی Dynaudio در داخل و خارج کیس هستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

چند نشت دیگر در اوایل این ماه گزارش شده است که مشخصات این گوشی هوشمند پرچمدار را نشان می دهد که گفته می شود دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی QHD+ AMOLED است. طبق گزارش ها، این گوشی می تواند در دو پیکربندی راه اندازی شود: 8 گیگابایت رم + 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 16 گیگابایت رم + 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی.

OnePlus در یک پست توییتری، برنامه زمان‌بندی رویداد مورد انتظار راه‌اندازی شرکت خود با عنوان OnePlus Cloud 11 را اعلام کرد. راه‌اندازی دو دستگاه – OnePlus 11 5G و OnePlus Buds Pro 2 – قبلاً توسط این شرکت برای این رویداد تأیید شده است.

این شرکت قبلاً تأیید کرده است که OnePlus 11 5G دارای تراشه Snapdragon 8 Gen 2 از کوالکام خواهد بود. گفته می شود این گوشی هوشمند جانشین OnePlus 10 Pro خواهد بود.

OnePlus 11 5G و OnePlus Buds Pro 2 قرار است در رویداد Cloud 11 سال آینده این شرکت معرفی شوند. این شرکت مستقر در شنژن، در یک اعلامیه رسمی، جزئیات رویداد آینده راه اندازی OnePlus Cloud 11 را که قرار است در 7 فوریه 2023 برگزار شود، فاش کرد. این رویداد شاهد رونمایی از OnePlus 11 5G خواهد بود که در تاریخ مشاهده شد. وب سایت 3C چین چند روز پیش. یکی دیگر از دستگاه های برنامه ریزی شده برای عرضه، OnePlus Buds Pro 2 است که گفته می شود تا 38 ساعت عمر باتری دارد.