OpenAI، سازنده ChatGPT، فروشگاه App را برای نرم افزار هوش مصنوعی برنامه ریزی می کند: گزارش

در این گزارش آمده است که سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، برنامه های بالقوه را طی جلسه ای با توسعه دهندگان در لندن در ماه گذشته فاش کرد.

© تامسون رویترز 2023


اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Apple Vision Pro در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

چنین بازاری می‌تواند با فروشگاه‌های اپلیکیشنی که توسط برخی از مشتریان و شرکای فناوری شرکت – از جمله Salesforce و Microsoft- اداره می‌شوند، رقابت کند و به فناوری OpenAI کمک کند تا به پایگاه مشتریان گسترده‌تری برسد.

سایت خبری Information روز سه شنبه به نقل از افراد مطلع در مورد بحث در شرکت گزارش داد که OpenAI، خالق چت ربات بسیار محبوب ChatGPT، قصد دارد بازاری راه اندازی کند که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا مدل های هوش مصنوعی خود را که بر پایه فناوری هوش مصنوعی خود ساخته شده اند بفروشند. .

اطلاعات همچنین گزارش داد که دو نفر از مشتریان این شرکت، Aquant، که نرم‌افزاری را می‌سازد که سازندگان از آن برای راهنمایی مشتریان از طریق تعمیر و نگهداری دستگاه استفاده می‌کنند، و Khan Academy، سازنده اپلیکیشن آموزشی، ممکن است علاقه‌مند به ارائه مدل‌های هوش مصنوعی مبتنی بر ChatGPT خود در بازار OpenAI باشند.

مشتریان سازمانی که از ChatGPT استفاده می کنند، اغلب این فناوری را بر اساس کاربردهای خاص خود تنظیم می کنند، که از شناسایی تقلب های مالی از داده های تراکنش آنلاین تا پاسخ به سؤالات مربوط به بازارهای خاص بر اساس اسناد داخلی را شامل می شود. بر اساس این گزارش، سازندگان چنین مدل‌هایی می‌توانند آن‌ها را از طریق بازار پیشنهادی OpenAI به سایر مشاغل عرضه کنند.

از زمان انتشار آن در اواخر سال گذشته، صدها کسب و کار ChatGPT را برای خودکارسازی وظایف و افزایش کارایی پذیرفته اند. شرکت‌ها همچنین در حال رقابت برای ارائه ابزارها و قابلیت‌های جدید بر اساس مدل‌های پیشرفته زبان بزرگ (LLM) نرم‌افزار هوش مصنوعی هستند.

OpenAI بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ نداد.