OpenAI ChatGPT را در دسترس شرکت ها قرار می دهد تا در برنامه ها ادغام شوند

این شرکت که ChatGPT را در ماه نوامبر به عموم معرفی کرد، اکنون دسترسی پولی را برای مشاغل و توسعه دهندگانی که می خواهند از توانایی نرم افزار برای پاسخ به سوالات و تولید متن در برنامه ها و محصولات خود استفاده کنند، ارائه می دهد. مشتریان می توانند برنامه های خود را به رابط برنامه نویسی برنامه ChatGPT متصل کنند و همان نسخه از مدل GPT 3.5 را که خود OpenAI از آن استفاده می کند، با هزینه 10 برابر کمتر از مدل های موجود OpenAI در اختیار آنها قرار دهد. OpenAI مستقر در سانفرانسیسکو روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی گفت: Instacart، Shopify و Snap از جمله شرکت هایی هستند که قبلاً از ChatGPT API در محصولات خود استفاده می کردند.

در حالی که OpenAI علاقه عمومی زیادی به شناخته‌شده‌ترین سیستم‌های هوش مصنوعی در سال گذشته ایجاد کرده است – ChatGPT، که متن و تولیدکننده تصویر DALL-E را ایجاد می‌کند، این شرکت همچنین باید بفهمد که چگونه رشد درآمد را تسریع کند و هزینه‌های عظیم را بپردازد. این مدل‌های عظیم هوش مصنوعی هزینه‌های رایانش ابری را بالا می‌برند. در ژانویه، OpenAI درباره گسترش سرمایه گذاری شرکت مایکروسافت در این شرکت مذاکره کرد و 10 میلیارد دلار (تقریبا 82400 کرور) اضافه کرد. ماه گذشته، OpenAI فهرست انتظاری را برای شرکت‌ها و توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند از ChatGPT در برنامه‌های خود استفاده کنند، راه‌اندازی کرد و نسخه پریمیوم آن را به افراد می‌فروشد.

به طور جداگانه روز چهارشنبه، OpenAI همچنین از دسترسی به سیستم تشخیص گفتار Whisper خود که می تواند برای رونویسی استفاده شود، پرده برداری کرد.

روز دوشنبه، اسنپ، سازنده برنامه اشتراک‌گذاری عکس اسنپ چت، اعلام کرد که در میان مشتریان جدید ChatGPT قرار دارد و یک ربات چت مجهز به هوش مصنوعی را برای اعضای اسنپ‌چت پلاس عرضه می‌کند که ماهیانه 3.99 دلار (تقریباً 330 روپیه) برای اشتراک می‌پردازند. این شرکت گفت که از هوش مصنوعی من اسنپ چت که برای نمایش “لحن و شخصیت منحصر به فرد” آموزش دیده است، می توان برای توصیه ایده های هدیه تولد، دستور العمل های شام و “حتی نوشتن هایکو در مورد پنیر برای رفیق شیفته چدار شما” استفاده کرد. در نهایت برای همه اعضای اسنپ منتشر خواهد شد.

© 2023 بلومبرگ LP


سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 سامسونگ در اوایل این هفته عرضه شد و گوشی‌های رده بالای این شرکت کره‌ای در هر سه مدل شاهد چند ارتقاء بودند. در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.
بایر گفت: «با هر فناوری جدید، نگرانی وجود خواهد داشت. ما دائماً مرزهای فناوری را پیش می‌بریم و از آن به روشی درست استفاده می‌کنیم که برای دانش‌آموزان واقعاً سازنده است. “

OpenAI ابزار ChatGPT خود را در دسترس شرکت‌ها قرار می‌دهد تا آن‌ها را در برنامه‌های خود بگنجانند زیرا به دنبال استفاده تجاری برای چت بات محبوب است.

لکس بایر، مدیر اجرایی، گفت که Quizlet، یک شرکت ابزارهای یادگیری الکترونیکی، در حال ایجاد یک تجربه تدریس خصوصی هوش مصنوعی است که در آن از سبک پرسش و پاسخ ChatGPT برای تکرار روش سقراطی استفاده می شود. برای یادگیری زبان خارجی، ChatGPT همچنین می‌تواند داستانی به زبان مورد مطالعه بسازد و درک مطلب را آزمایش کند، یا فهرستی از واژگان بگیرد و آن را به یک پاراگراف تبدیل کند.

این شرکت تحقیقاتی هوش مصنوعی اذعان کرد که ChatGPT اخیراً کاهش یافته است و گفت که شرکت‌ها و کاربرانی که برنامه‌های عمومی را روی پلتفرم اجرا می‌کنند در اولویت قرار می‌دهد. OpenAI نوشت: “در دو ماه گذشته زمان کار ما نه انتظارات خودمان و نه کاربرانمان را برآورده کرده است.” “اولویت اصلی تیم مهندسی ما اکنون ثبات موارد استفاده تولید است.”

Instacart، بزرگترین شرکت تحویل خواربار آنلاین ایالات متحده، ChatGPT را به برنامه خرید خود اضافه می کند و آن را با هوش مصنوعی خود Instacart و کاتالوگ محصولات موجود ترکیب می کند. به گفته این شرکت، مشتریان می‌توانند از برنامه بخواهند کارهایی مانند پیشنهاد گزینه‌های سالم برای بچه‌ها و ارائه دستورالعمل‌هایی برای ساخت تاکو ماهی عالی انجام دهد. Shopify همچنین از ربات چت برای برنامه مصرف کننده خود استفاده می کند – هنگامی که خریداران محصولی را جستجو می کنند، ChatGPT توصیه هایی را ارائه می دهد.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

این یک کاربرد برای ربات چت است که ممکن است بیشتر مورد استقبال معلمان قرار گیرد، معلمانی که بیشتر بر نگرانی هایی که دانش آموزان از آن برای تقلب و خودکارسازی تکالیف استفاده می کنند متمرکز شده اند.