OpenAI ChatGPT Plus، یک طرح اشتراک آزمایشی را با 20 دلار در ماه معرفی می کند

دیگران ابزارهای تشخیص شخص ثالث از جمله GPTZeroX را برای کمک به مربیان برای شناسایی متن تولید شده توسط هوش مصنوعی ایجاد کرده اند.

طبقه‌بندی‌کننده هوش مصنوعی، یک مدل زبان که بر روی مجموعه داده‌های جفتی از متن نوشته شده توسط انسان و AI در یک موضوع آموزش داده شده است، هدف آن تشخیص متنی است که توسط هوش مصنوعی نوشته شده است. این شرکت گفت که از ارائه دهندگان مختلفی برای رسیدگی به مسائلی مانند کمپین های خودکار اطلاعات غلط و عدم صداقت آکادمیک استفاده می کند.

ChatGPT Plus مزایای خاصی برای کاربران دارد، از جمله دسترسی عادی به پلتفرم در زمان اوج استفاده، زمان پاسخگویی سریع‌تر و دسترسی اولویت‌دار به ویژگی‌ها و بهبودهای آینده. تا زمان اجرای طرح اشتراک در سایر مناطق، این شرکت به دسترسی رایگان کاربران خود ادامه خواهد داد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

روز چهارشنبه، OpenAI همچنین یک ابزار نرم افزاری برای شناسایی متون تولید شده توسط هوش مصنوعی منتشر کرد. ChatGPT یک برنامه رایگان است که پاسخ متنی را به یک درخواست تولید می کند، از جمله مقاله، مقاله، جوک و حتی شعر، که از اولین بار در نوامبر محبوبیت زیادی به دست آورده است، در حالی که نگرانی هایی را در مورد حق چاپ و سرقت ادبی ایجاد می کند.

در یک پست وبلاگی که روز چهارشنبه توسط OpenAI منتشر شد، این شرکت ChatGPT Plus را معرفی کرد که در ابتدا فقط برای مشتریان در ایالات متحده عرضه می شود. این شرکت به زودی در دسترس بودن دسترسی را از طریق دعوت از افراد از لیست انتظار خود، احتمالاً در هفته های آینده، گسترش خواهد داد. OpenAI همچنین ChatGPT را در آینده نزدیک در مناطق بیشتری عرضه خواهد کرد.


از زمانی که ChatGPT در ماه نوامبر شروع به کار کرد و محبوبیت گسترده ای در بین میلیون ها کاربر به دست آورد، برخی از بزرگترین مناطق آموزشی ایالات متحده، از جمله شهر نیویورک، ربات چت هوش مصنوعی را به دلیل نگرانی از اینکه دانش آموزان از تولید کننده متن برای تقلب یا سرقت ادبی استفاده خواهند کرد، ممنوع کرده اند.

در حالت بتای عمومی، OpenAI اذعان می‌کند که ابزار تشخیص در متون زیر 1000 کاراکتر بسیار غیرقابل اعتماد است و متن‌های نوشته شده با هوش مصنوعی را می‌توان برای فریب دادن طبقه‌بندی‌کننده ویرایش کرد.

OpenAI گفت که در حال تعامل با مربیان برای بحث در مورد توانایی‌ها و محدودیت‌های ChatGPT است و به کار بر روی تشخیص متن تولید شده توسط هوش مصنوعی ادامه خواهد داد.

مالک ChatGPT OpenAI روز چهارشنبه گفت که یک طرح اشتراک آزمایشی برای چت ربات محبوب خود با هوش مصنوعی به نام ChatGPT Plus با قیمت 20 دلار (تقریبا 1600 روپیه) در ماه راه اندازی می کند. مشترکین در زمان اوج مصرف، پاسخ‌های سریع‌تر و دسترسی اولویت‌دار به ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید، به ChatGPT دسترسی خواهند داشت.