OpenSea از لانچ پد برای سازندگان NFT مبتنی بر Solana برای میزبانی Mints جدید رونمایی کرد.

حجم مبادلات در بازارهای اصلی مبتنی بر اتر کاهش قابل توجهی را به کمتر از 35000 در ماه می نشان داد.

در حالی که Zoonies مجموعه‌ای از 8888 NFT به ظاهر بیگانه را ارائه می‌کند، Monkai یک پروژه NFT مبتنی بر روایت است که به دارندگان اجازه می‌دهد در ایجاد روایت انیمیشن Monkai شرکت کنند و از طریق سازمان غیرمتمرکز مستقل Monkai دسترسی داشته باشند.

«در سال گذشته، سولانا در میان بلاک چین‌های برتر برای NFT ظاهر شد و ما دیدگاه آن‌ها را از یک اکوسیستم NFT مقیاس‌پذیر و فراگیر به اشتراک می‌گذاریم. OpenSea در یک پست وبلاگ نوشت: ما به سازندگان کمک می‌کنیم تا تمام فعالیت‌های قبل از ضرابخانه را طی کنند، به انجمن و حامیان خود و همچنین همه فروش‌های پس از ضرابخانه اجازه می‌دهند.

بر اساس گزارش رویترز، حجم فروش ماهانه در بزرگترین بازار NFT، OpenSea، به 700 میلیون دلار (تقریبا 5500 کرور روپیه) در ماه ژوئن کاهش یافت که از 2.6 میلیارد دلار (تقریبا 20600 کرور) در ماه مه و بسیار متفاوت از ژانویه بود. اوج نزدیک به 5 میلیارد دلار (تقریبا 40000 کرور).

اکنون که به نظر می رسد صنعت کریپتو در حال بهبودی از رکود مداوم خود است، می تواند زمان پر سودی برای OpenSea باشد تا لانچ پد سولانا خود را معرفی کند.

OpenSea در حال حاضر از NFT های ساخته شده بر روی چهار بلاک چین – Ethereum، Polygon، Klaytn و Solana پشتیبانی می کند.


منبع

امروز، ما تجربه Solana لانچ pad خود را آغاز می کنیم. سازندگان می توانند تجربه قبل از نعناع، ​​لیست مجاز و پس از منت خود را با استفاده از OpenSea میزبانی کنند. pic.twitter.com/l70c02mYLt

– OpenSea (@opensea) 18 جولای 2022

به عنوان بخشی از عرضه اولیه خود، OpenSea با دو خالق Solana NFT به نام‌های Zoonies و Monkai همکاری کرده است.

بازار OpenSea NFT از یک لانچ پد برای سازندگان NFT که کلکسیون های دیجیتالی خود را بر روی بلاک چین دوستدار محیط زیست Solana می سازند، رونمایی کرده است. این سکوی پرتاب سازندگان NFT را قادر می‌سازد تا از ضرابخانه‌های جدید میزبانی کنند و در عین حال خدمات دیگری مانند فعالیت‌های قبل از ضرابخانه، گزینه‌های مقیاس‌بندی پس از منت، و همچنین پشتیبانی فروش ثانویه را نیز ارائه می‌دهد. با این راه‌اندازی، OpenSea گام دیگری در برنامه خود برای ارائه یک «ویژگی چند زنجیره‌ای» کامل برداشته است که به کاربرانش مجموعه گسترده‌ای از NFT‌های ساخته شده بر روی بلاک‌چین‌های مختلف را می‌دهد.

طبق گزارش NonFungible.com که فروش در بلاک چین های اتریوم و رونین را دنبال می کند، در اواخر ژوئن میانگین فروش NFT از 1754 دلار (تقریبا 140000 روپیه) در پایان ماه آوریل به 412 دلار (تقریباً 33000 روپیه) کاهش یافت.

معرفی سکوی پرتاب سولانای OpenSea! : موشک:

با شروع سکوی پرتاب، هدف ما ایجاد بهترین تجربه Solana در اکوسیستم NFT است. ما برای راه‌اندازی و یادگیری با اولین قطره‌ها هیجان‌زده هستیم و متعهد به گسترش قطره‌های اولیه هستیم.» OpenSea افزود.