OpenSea to Now NFT های ایجاد شده در زنجیره BNB را در تلاش برای جذب خریداران بیشتر فهرست می کند.

یک گزارش CryptoPotato به نقل از Jeremy Fine، رئیس توسعه تجارت و شرکت در OpenSea، گفت: «این به‌روزرسانی دسترسی به کاربران و سازندگان بیشتری را در زنجیره‌هایی که ترجیح می‌دهند ساده‌تر می‌کند».

علاوه بر این، پس از اینکه بیش از 260 میلیون دلار (تقریباً 2070 کرور روپیه) توسط برندهای مشهوری که اخیراً فروش NFT را با محصولات خود بررسی کردند، جمعاً به فروش رسید، شرکت‌های بیشتری به صورت روزانه وارد این بخش می‌شوند.

در فوریه 2022، زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس ادغام شدند و یک زنجیره BNB را تشکیل دادند و محدودیت‌های برنامه‌ریزی را حذف کردند و کارایی را افزایش دادند.

در همین حال، ورود بازارهای جدید NFT در ماه‌های اخیر به طور منظم‌تر از گذشته اتفاق افتاده است.

در ژانویه، بازار تازه راه‌اندازی LooksRare، تنها در سه روز پس از عرضه، حجم فروش 394 میلیون دلاری (تقریباً 2912 کرور) را به ثبت رساند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

«ادغام [with OpenSea] Gwendolyn Regina، مدیر سرمایه گذاری در BNB Chain می گوید، تعداد زیادی از سازندگان را وارد سیستم گسترده تر می کند، و همچنین به سازندگان و ابتکارات NFT در داخل اکوسیستم زنجیره BNB قدرت می دهد.

در ماه مارس امسال، حداکثر تعداد درخواست‌های مرتبط با NFT 1078 در ایالات متحده بود.

بر اساس داده‌های انجمن تحلیل رمزارز Dune، حجم معاملات OpenSea در ژانویه به اوج خود در حدود 5.8 میلیارد دلار (تقریباً 46400 کرور روپیه) رسید.

OpenSea پشتیبانی از NFT های ایجاد شده در بلاک چین Solana را در اوایل سال جاری اضافه کرده بود و انتظار می رود در روزهای آینده پشتیبانی از بلاک چین های بیشتری را اعلام کند.

OpenSea در تلاش است تا خریداران بیشتری را در پلتفرم خود جذب کند تا تجارت خود را در برابر نوسانات بازار و رقابت که بخش را گرم می کند محافظت کند.

تا اکتبر، زنجیره BNB قبلاً سه میلیارد تراکنش را پردازش کرده بود و در عین حال یک اکوسیستم پشتیبانی برای بیش از 1300 DApps ارائه می کرد.

در ماه نوامبر، ApeCoin DAO راه اندازی بازار NFT خود را اعلام کرد.

OpenSea در بحبوحه افزایش بازارهای جدیدتر برای فروش کلکسیون های دیجیتال، پشتیبانی از NFT های ساخته شده بر روی بلاک چین های مختلف را گسترش می دهد. در یک توسعه جدید، OpenSea اعلام کرده است که NFT های ساخته شده بر روی زنجیره BNB اکنون در پلتفرم آن فهرست شده و به فروش خواهند رسید، که از هفته گذشته به عنوان بزرگترین بازار NFT با بیش از یک میلیون کاربر ثبت نام شده معرفی می شود. در مجموع، OpenSea اکنون از NFT های ایجاد شده در پنج بلاک چین – اتریوم، پلیگون، کلایتن، سولانا و زنجیره BNB پشتیبانی می کند.

بایننس در یک پست وبلاگ رسمی که در ماه اکتبر منتشر شد، BNB Chain را با توجه به حجم تراکنش و کاربران فعال روزانه، بزرگترین بلاک چین قرارداد هوشمند جهان نامید.