Oppo در سه ماهه دوم 2022 پیشتاز عرضه گوشی های هوشمند ساخت هند است: نقطه مقابل

بر اساس آخرین تحقیقات Counterpoint، محموله‌های گوشی‌های هوشمند ساخت هند در سه ماهه دوم سال 2022 با 16 درصد رشد در سال به بیش از 44 میلیون دستگاه رسید. اوپو با 24 درصد سهم پیشتاز محموله های گوشی های هوشمند ساخت هند است. پیشتازی اوپو از نزدیک توسط سامسونگ دنبال شد. برند داخلی لاوا با 21 درصد سهم در صدر بخش تلفن های هوشمند ساخت هند قرار گرفت. بخش ابزارهای پوشیدنی توسط TWS با سهم 16 درصدی پیشتاز بود و پس از آن گردنبندها و ساعت های هوشمند قرار گرفتند.

محموله‌های گوشی‌های هوشمند ساخت هند در سه ماهه اول سال 2022 نسبت به مدت مشابه سال قبل 7 درصد افزایش داشت. محموله‌های گوشی‌های هوشمند ساخت هند در سه ماهه اول 2022 به 48 میلیون دستگاه رسید.

بر اساس تحقیقات اخیر Counterpoint، محموله گوشی‌های هوشمند ساخت هند در سه ماهه دوم سال 2022 با 16 درصد رشد در سال به بیش از 44 میلیون دستگاه رسید. دلیل این امر این است که شرکت‌ها برای برآورده کردن معیارهای طرح‌های مشوق مرتبط با تولید (PLI) بر تولید بالاتر فشار می‌آورند.

پراچیر سینگ، تحلیلگر تحقیقاتی Counterpoint، در مورد اکوسیستم تولید محلی در هند گفت: «معروف به گوشی‌های هوشمند ساخت هند نسبت به سال گذشته رشد داشته است. در طول سه ماهه، شاهد افزایش سرمایه گذاری در اکوسیستم تولید هند با راه اندازی کارخانه های جدید و همچنین گسترش کارخانه های موجود بودیم. اخیرا، اوپو ابتکار Vihaan را اعلام کرد که بر اساس آن قصد دارد در پنج سال آینده 60 میلیون دلار برای تقویت زنجیره تامین محلی سرمایه گذاری کند. سامسونگ همچنین تولید خود را با گوشی‌های هوشمند پریمیوم، به‌ویژه سری گلکسی اس افزایش داد. در آینده، فصل جشن پیش رو به دلیل افزایش مورد انتظار در تقاضای محلی، محموله های ساخت هند را بیشتر خواهد کرد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، اوپو با 24 درصد سهم در بازار گوشی‌های هوشمند ساخت هند پیشتاز است و پس از آن سامسونگ قرار دارد. برند هندی فناوری لاوا با 21 درصد سهم، پیشتاز بخش تلفن‌های ویژگی Made in India است. بخش ابزارهای پوشیدنی توسط TWS با سهم 16 درصدی پیشتاز بود و پس از آن گردنبندها و ساعت های هوشمند قرار گرفتند.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Vivo Y52t 5G با MediaTek Dimensity 700 SoC، باتری 5000 میلی آمپر ساعتی راه اندازی شد: قیمت، مشخصات

منبع

انتظار می رود هند شاهد یک اکوسیستم تولید و نوآوری الکترونیک به سرعت در حال گسترش باشد.


امروزه خرید یک گوشی هوشمند 5G مقرون به صرفه معمولاً به این معنی است که در نهایت “مالیات 5G” پرداخت می کنید. این برای کسانی که به دنبال دسترسی به شبکه های 5G به محض راه اندازی هستند چه معنایی دارد؟ در قسمت این هفته بدانید. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.