Oppo Enco Air 3 با عمر باتری تا 25 ساعت در هند معرفی شد: همه جزئیات

این هدفون ها از 10 فوریه در فلیپ کارت، آمازون، فروشگاه اوپو و سایر فروشگاه های شریک به فروش خواهند رسید.

مشخصات، ویژگی های Oppo Enco Air 3

هدفون های Oppo Enco Air 3 در کنار گوشی Oppo Reno 8T 5G توسط این شرکت در تاریخ 3 فوریه عرضه شده است. این گجت‌های پوشیدنی به‌عنوان جانشین Oppo Enco Air 2 وارد شده‌اند که سال گذشته عرضه شد و دارای ارتقاء قابل توجهی است. دارای استاندارد IP54 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب است و با یک بار شارژ تا 25 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد. Oppo Enco Air 3 با یک قاب شفاف طراحی شده با درب عرضه می شود. این هدفون ها با قیمت 200 میلیون تومان به فروش خواهند رسید. 2999 از 10 فوریه شروع می شود.

قیمت Oppo Enco Air 3، در دسترس بودن

Oppo Enco Air 3 با یک قاب ژله ای شفاف عرضه می شود که درایورهای 13.4 میلی متری را در خود جای داده است. این هدفون ها دارای HiFi 5 DSP برای پردازش در سطح موسیقی دوست هستند. از دیگر مشخصات کلیدی این هدفون می‌توان به پشتیبانی از صدای زنده، حذف نویز عمیق و نرخ تأخیر پایین در حالت بازی اختصاصی اشاره کرد. عمر باتری این هدفون با یک بار شارژ تا 6 ساعت و در مجموع تا 25 ساعت پخش می شود. انرژی این هدفون ها توسط یک باتری 27 میلی آمپر ساعتی تامین می شود، در حالی که بدنه آن یک باتری 300 میلی آمپر ساعتی دارد.

علاوه بر این، Oppo Enco Air 3 دارای گواهی IP54 برای توانایی های مقاوم در برابر گرد و غبار و آب است. همچنین از کدک های SBC و AAC و بلوتوث نسخه 5.3 پشتیبانی می کند. کاربران می توانند هدفون ها را با حداکثر دو دستگاه به طور همزمان جفت کنند. وزن هر کدام 3.75 گرم و همراه با کیس 37.4 گرم است.

اوپو گوشی جدید Oppo Enco Air 3 را با قیمتی معادل روپیه عرضه کرد. 2999 در هند. آنها در حال حاضر برای پیش خرید در فروشگاه آنلاین Oppo در دسترس هستند. هدفون های بی سیم در گزینه های تک رنگ مانند سفید لعاب عرضه می شوند.

Oppo Enco Air 3 جانشین Oppo Enco Air 2 است که سال گذشته در ماه مارس عرضه شد. Enco Air 2 مجهز به درایورهای دیافراگم کامپوزیت 13.4 میلی متری است و دارای طراحی درب شفاف است. از اتصال بلوتوث 5.2 پشتیبانی می کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع